Wpis z mikrobloga

Kurczę, nawet nie zauważyłem jak 3 dni temu stuknęło mi 5 lat na Wykopie (2 kwietnia 2008). Pamiętam tamten dzień jak dziś, to była środa. Wykop znałem już jakiś czas, ale to tamtego pięknego słonecznego, tak słonecznego - kwietniowego poranka, pomyślałem sobie, ale fajnie byłoby założyć tu konto. Byłem wtedy na drugim roku studiów Europeistyki w Prywatnej Wyższej Szkole Społeczno Filozoficzno Kulturalnej, więc jeszcze młody i głupiutki. Klik, klik i profil został stworzony. Pochwaliłem się tym faktem, mojemu super koledze Michałowi, studentowi Fizyki Kwantowej na Yale. Mówię, Michał patrz jaki fajny portal, może dodawać, oceniać komentować itd. Michał, wtedy jeszcze miłośnik precli Krakowskich, spojrzał na mnie z pogardą. Usłyszałem dużo cierpkich, żołnierskich słów, ale ostatecznie udało mi się nakłonić Michasia do założenia konta. I tak właśnie, również 2 kwietnia 2008 powstał @m__b

Dzisiaj jest adminem, szychą, a ja... no cóż... ja jestem footixem... Myślicie, że wybór studiów miał wpływ na nasze losy?

#zzyciawziete #historiawykopu #tajemnicemikrobloga
  • 6