Wpis z mikrobloga

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w tym miesiącu odbieram nowego ( ͜͡ʖ ͡€)

Shit storm starts in 3…2…1… ( )

##!$%@? #15kbieda #shitstorm #programista60k #niebieskiepaski #mirko #januszebiznesu
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
@paxton: nie wolałeś jakiegoś starszego mesia? nie chodzi mi o stronę finansową tylko estetyczną (klasyk) i praktyczną (naprawia kowal, a nie informatyk z serwisu).
  • Odpowiedz
@zolwixx: Szczerze to nie, cenie sobie wygode i nowiki technologiczne w samochodzie. Ten na zdjeciu to 2012 CLS, ten nowy shape. W tym miesiacu odbieram 2015 C63 AMG. Jakos nigdy mnie nie rwalo do klasykow, jednak fanem motoryzacyjnym jestem duzym. :)
  • Odpowiedz
@paxton: z tagów wynika, że pracujesz jako programista. ale twierdzisz też, że pierwszego merca kupiłeś w wieku 19 lat, czyli w klasie maturalnej. a że nie kupiłbyś go zapewne po pierwszej wypłacie, to musiałeś na niego odkładać czy coś już w wieku 18 lat. czyli mam wierzyć, że jeszcze będąc w liceum/technikum przed maturą udało ci się znaleźć robotę jako programista zarabiający przynajmniej 15 koła miesięcznie?

dużo żyję na świecie,
  • Odpowiedz
Shit storm starts in 3…2…1…

@paxton: E, ale o co ci chodzi? Że mercedes? Z tego co wiem każdy samochód ma 4 koła, silnik, wiekszosc ma klime no i trzeba je tankowac.



A ogólnie fajnie że ci sie wiedzie i jestes zadowolony z życia. Oby tak dalej :)
  • Odpowiedz
@paxton: wybacz, ale w ama nie ma nigdzie informacji o twoim wieku. jestem w stanie uwierzyć, że zarabiasz miliony (aczkolwiek w londynie, a tam jak wiadomo, można sobie kupić iphone'a po miesiącu #!$%@? w byle fabryce na najniższej stawce). jestem też w stanie uwierzyć, że pracujesz jako web developer i ogólnie, że osiągnąłeś sukces.

ALE

ama dodałeś 3 lata temu. w ama nie podajesz nigdzie swojego wieku. zgodnie z tym
  • Odpowiedz
@paxton: z ama wynika, że zacząłeś pracę w londynie w wieku 14 lat. pomijając już fakt, że w anglii nie można zatrudniać za kasę osób poniżej 16 lat, to niby w jaki sposób przekonałeś JAKIEGOKOLWIEK pracodawcę, żeby zatrudnił chłopaka w wieku gimnazjalnym na stanowisko web developera? i to będąc imigrantem, który dopiero co przyjechał do londynu.

i skąd miałeś kasę i zgodę na przyjazd do londynu w wieku 14 lat?
  • Odpowiedz
@slawnybloger: Tylko raz w życiu pracowałem na etacie gdzie moja praca była w interesie tylko kogoś innego. W zeszłym roku, jako jeden z programistów dla Sony. Wiec tylko wtedy musiałem przekonać pracodawce do siebie.

Od samego początku podchodziłem przedsiębiorczo do życia i robiłem zlecenia i własne projekty. Przy zleceniu chyba nie muszę ujawniać swojego wieku? A co do emigracji, zgadza się, za rodzicami.
  • Odpowiedz