Wpis z mikrobloga

Moglam sie nie wychylac w mojej (amerykanskiej od strony meza) rodzinie, ze jestem master w robieniu pierogow (klamalam- nie jestem). Mam zamowienia od kuzynek, kuzynow, tesciowej, siostry tesciowej, kolegi meza i babci na pierogi...z truskawkami, ruskie, z miesem i kapusta i grzybami. Juz sie z tego nie wyplacze :( a jak mi nie wyjda to bedzie SIARA i wstyd narodowy, ze pierogi sa #!$%@?! co poczac....
  • 59
@Hypnotoad: Umiem! 4 lata zajelo mi odkrycie idealnego ciasta na pierogi! Ta cholerna amerykanska maka cos nie dziala! farsz to juz inna historia...ruskie jeszcze ujda. Te ich ziemniaki sa beznadziejne. ALe z miesem czy kapusta to ja nie wiem czy wyjdzie...serio, nie chce robic wstydu w rodzinie. Tak sie jaraja, ze polskie jedzenie, ze niby takie smaczne a tu bedzie porazka...
@tibrion: praktykuje! Ostatnio zrobilam tesciowej kapusniak! Wiedzialam, ze jej nie bedzie smakowac. Ale, ze jej nie lubie to zrobilam mega kwasny, zeby ja troche powykrecalo! Zajarala sie, ze jade do niej z polska zupa, ze to takie fajne probowac nowej kuchni. Mamo, sprobuj zupy, zachecal moj kochany maz. Tesciowa pewnie ze tak, wziela lyzke i posmakowala. Widac po jej wyrazie twarzy, ze jej nie podeszlo, morde jej wykrzywilo. Stwierdzila za kwasna
@AnnaJ: ale daj im jakieś dobre jedzenie a nie kapuste kiszoną ... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiełbase podwawelską, krakowską, nasze kabanosy, pierogi są ok ale skoro nie umiesz ich robić to ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)