Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: ale niskie grubsze dziewczyny wyglądają chyba lepiej niż wysokie i grubsze :>
@PanRatel: tak się zastanowiłam, możesz spróbować zapytać wyższych różowych, robienie czego uniemożliwia im wzrost. jedynym zajęciem, które przychodzi mi do głowy jest zbieranie grzybów, niskiej osobie łatwiej wejść pod jakieś gałęzie i chyba ma większą szansę na znalezienie czegoś.
@Madlen_: #!$%@?, idz szukać dziewczyny w lesie, ona dobrze radzi.
Jakbym był niski to też bym chodził na grzyby, ale jestem zbyt wysoki i gałezie ranią mnie w oczy i drapią w boki.
Co innego gdybym był >150 cm. Wtedy to bym sobie #!$%@?ł jak nieposkromiony harcownik, leśny zawiadaka pod korzonkami bzu i agrestu. Albo takie gałezie, przecież mogłbym chodzic pod nimi, bo tak nisko to tylko chyba mech rośnie.
kuuurwa,
@PanRatel: ja tego nie odbieram obraźliwie :) po prostu tego nie lubię i nie jestem w tym osamotniona. Wczoraj trafiłam w tv na wywiad z prezenterem 4fun tv, który ma 130cm i bardzo fajnie to zobrazował: karły ludziom się kojarzą z postacią fantastyczną i baśniową, więc nazywając niskich ludźmi karłami odbierasz im cechy ludzkie, co nie jest obraźliwe, po prostu jest niefajne. Ludzie nie robia tego celowo bo nie są świadomi
@kicioch: Ale nie mogę znieść że tak to jest odbierane... raczej uznawałem to za igraszkę żeby prowokować niskie laseczki by biły mnie tymi małymi rączkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)