Wpis z mikrobloga

@NYCBronx: no ale zobacz, ktoś zrobił jej zdjęcie za plecami, nie widziała, nie słyszała, na ekranie laptopa mirko, jakby ktoś zauważył jakiś obrazek jpgmd albo nsfw to przypał, naprawdę jak juz długo pracuje to może wziąć książkę a nie takie rzeczy. I jak 1,5k to za mało za siedzenie i bycie ogarniętym to niech wcale nie pracuje i tyle.
  • Odpowiedz
@Matis666: #!$%@? stary, za siedzenie na tych bieda-stoiskach płacą 6 zł/h, przy czym koniecznie musisz mieć status studenta. pracuje się zwykle przez cały dzień, tj. od 10:00 do 21:00 (czyli w godzinach pracy centrum handlowego), 3-4 razy w tygodniu.

za dzień siedzenia w tym przybytku dostajesz 66 zł... i Ty jeszcze wymagasz pełnej gotowości? tak jak ktoś już pisał - klient podchodzi, pakujesz mu te suchary czy inne ciastka, bierzesz
  • Odpowiedz
@boyano:
za 10 lat jak będą siedzieć w słuchawkach i oculusie tak że będzie trzeba ich klepać w ramię żeby cię obsłużyli też powiesz innym 'jak ktoś będzie coś chciał to klepnie nie każdy ma fobie społeczną?'
  • Odpowiedz
  • 0
@Matis666: Ja tego u nich nie widzę. Widzę za to studenciaka, który siedzi tam cały dzień próbując coś dorobić. Nie dziwi mnie nic a nic, że przeglądają internet, słuchają muzyki czy czytają książki - wiem, jaka ta praca jest, bo siedzialam tak kilka dni właśnie w takiej gotowości, jakiej oczekujesz aż podejdzie jakiś klient. Jakbym chociaż mogła odpalić neta albo coś poczytać to pewnie tak szybko bym. Nie zrezygnowala. Mówiąc
  • Odpowiedz
@Matis666: @freekid: Nie szlachta nie pracuje tylko praca za 1500-2000zl to smiech na sali i jeszcze moze miala by stac za ta cene na nogach i sie nie ruszac? bez przesady jak klient jakis przyjdzie raz na ruski rok to co ma robic siedziec w gotowosci?
  • Odpowiedz
@gaska: no i mamy trzy widoki: jeden - widok pracodawcy który traci na tym że 'sprzedawca' pracuje jak pracuje
Widok drugi - klient który czuje się niekomfortowo ponieważ widzi sprzedawcę który odciął się na wszystkie zewnętrzne bodźce
Widok trzeci - 'hehe płacą mi 6zł/h za mirkowanie frajerzy'
Da się wytrzymać i 6, i 8, i 10 godzin bez słuchania muzyki i mirko. Tylko trzeba chcieć.
  • Odpowiedz
@gaska: ostatnio było głośno o chłopaku który dostawał 700 złotych za ładowanie palet przez 8h, to może taka praca będzie lepsza, łatwiejsza? Albo jak nie potrafi usiedzieć na dupie to niech idzie na budowę na 8h, od razu by przyjęła poprzednią prace z pocałowaniem ręki. Wkurza mnie to że jedna z najprostszych prac nie może być wykonana dobrze bo ktoś nie umie docenić tego co ma
  • Odpowiedz
@freekid: jak ktoś chce coś kupić to kupi #!$%@? i tyle nie kupię ciastka w sklepie bo babka ma słuchawki daj spokój żeby to chociaż jakiś poważny sklep był
  • Odpowiedz