Wpis z mikrobloga

@nama: jeśli Twoje psy jedzą na podłodze a nie na dywanach to kupuj śmiało, kilka godzin spokoju i radość niesamowita. Moja sunia wpieprzała to na dywanie a potem śmierdział niesamowicie :p
@krolka89: ja kupuję chłopakom uszy wołowe i kości ze sprasowanej skóry wołowej. Duży rozwala je w pół godziny (nawet te półmetrowe) że zostaje z nich takie coś
U mnie psy robią wszystko wszędzie :D mały kocha wbijać na kanapę z gryzakami :> czyli odpada skoro tak mocno to to wali :P
@upupiona: też widziałam ten obrazek, ale żadnego wiarygodnego źródła nie znalazłam na ten temat. A te co kupuję wybieram ze skóry suszonej, są wersje białe - ale zazwyczaj wynika to z tego, że są z dodatkiem wapnia. Dla mnie to trochę zalatuje paranoją :P
@ElCidX: psy nie mogą jeść ani kości wieprzowych, ani wołowych. drobiowych również. najlepsze są cielęce. w Gdańsku nie znalazłam jeszcze miejsca, gdzie mogłabym je kupić :) w zoologicznym są same sztuczne, właśnie te ze skór. ostatnio pytałam w wielu miejscach o naturalne kości dla psa - nigdzie nie ma