Wpis z mikrobloga

Ostatnio trochę narzekałem na #here #heremaps za to, że w Lublinie chce mnie prowadzić pod prąd przez drogi jednokierunkowe i przez zamknięte parkingi. Kilka dni temu na trasie znowu odpaliłem here i oto na jakie drogi mnie wyprowadziło. Pomimo, że mam odznaczone drogi gruntowe i dało się jechać całkiem ładną asfaltową drogą, z której to here wyprowadziło mnie w te dzikie tereny. Przejechałem z 2km, dojechałem do lasu i zawróciłem.

Jeżdżenie na znaki, używając zdrowego rozsądku po wcześniejszym pobieżnym zapoznaniu się z trasą > yanosik > guwno > here maps
#bojowkawindowsphone
k.....n - Ostatnio trochę narzekałem na #here #heremaps za to, że w Lublinie chce mni...

źródło: comment_27Vffw32XLPaNgyoUyZWBtMPayDZf2Ng.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Który sobie żąda 200€ za jedną aktualizację EU do Insignii ()


@kokosowymurzyn: coolstory: kiedyś jechaliśmy ze znajomym mitsubishi z wbudowanym GPS, którego aktualizacja kosztowała chyba nawet więcej (a jak nie to coś w podobnej cenie). Na trasie 'jakaś pod poznańska wieś' - Lublin prowadziło nas podobną drogą do tej powyżej po czym droga się skończyła, przed nami tylko pole pszenicy a nawigacja pokazuje, żeby
  • Odpowiedz
@kokosowymurzyn: U nas nie widziało autostrady przy Wenecji i prowadziło jakimiś takimi opłotkami, że hej. Najlepsze, że nie byliśmy jedynymi, którym nawigacja kazała pakować się na jednokierunkowy wąziutki mostek nad jakąś rzeką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Muszynski_Jan: Zapewne zależy od miejsca zamieszkania, w jednym terenie mapy są lepsze, w drugim gorsze. Mnie z kolei yanosik nigdy nie zawiódł w moich rejonach. Yanosik ma jeszcze ten plus, że nawet jak te mapy mnie zawiodą to po prostu przestane ich używać ale zostawię samą apke, już kilka razy mi dupsko uratowało przed mandatem. Szkoda trochę bo here to najładniejsza nawigacja mobilna jaką widziałem, wygląda super, strzałką porusza się płynnie
  • Odpowiedz
@kokosowymurzyn: W żadnym wypadku nie bronię HERE bo tak jak mówisz obie apki mają swoje plusy i minusy. Tak jak Here jest świetne ze względu na interfejs i wygląd apki oraz mapy offline tak yanosik ostrzega przed wypadkami, radarami i miśkami. Cieszmy się ze mamy alternatywy. ;)
  • Odpowiedz