Wpis z mikrobloga

@Dolan: Ja do wyboru miałem wtedy tylko UPC, gdzieś 70zł z hakiem za 120/10mbit na 2 lata. Przez słabą propagację wifi w mieszkaniu puściłem to po instalacji elektrycznej przez PowerLine i dociera u mnie w pokoju i tak tylko połowa tego downloadu xD
  • Odpowiedz
@XpedobearX: jeszcze myślę kilka lat i będzie większy wybór, lokalni ISP przeżywają renesans. Na razie mieszkam na chomikach i w moim nowym bloku jest tylko ten jeden. Ale obok powstaje duże osiedle więc UPC, Vectra, Orange pociągnie do nich na 100% kabelki.
  • Odpowiedz
@MCRodzyn: proszę, przyjmij to do wiadomości, że takie prędkości śmigają w naszej sieci. Nie jestem w teraz w domu, bo wysłałbym Tobie screen z innych serwerów. Przykład sieci wtvk pokazuje tylko, jak inni dostawcy internetu robią ludzi w konia.
  • Odpowiedz
@Lord_Jim: prosze przyjmij to do wiadomości że prędkość internetu nie ma nic do pingu, tej bariery nie da sie przeskoczyć, opóźnienie jest i będzie - przynajmniej przy obecnie stosowanej technologii, więc 1ms na teście oznacza że widocznie mieszkasz tuż obok pingowanego serwera (wtedy taki wynik mnie nie dziwi) albo zwykły fejk
  • Odpowiedz
@MCRodzyn: ale ja nigdzie nie napisałem, że prędkość internetu ma coś do pingu. Ty uważasz, że speedtest to fejk, a ja pisze, że takie prędkości i pingi to u nas normalka. Pisząc "u nas" mam oczywiście na myśli WtvK.
  • Odpowiedz