Wpis z mikrobloga

W sumie to nie chciałbym wrócić do szkoły jak wiele osób pisze na wykopie, że chciałoby. Pamiętam jak nauczyciel kiedyś powiedział mi w szkole podstawowej, że "nie postawiłby na mnie złamanego Centa" - bardzo mnie gówniaka to zabolało i pomyślałem, że ja Ci jeszcze kiedyś pokażę;) Dzisiaj miesięcznie zarabiam tyle ile On przez niemalże rok. Pracuję w wielu krajach, także w Polsce. Moja praca pozwala mi na zwiedzanie świata, realizowanie swoich i moich bliskich marzeń bez żadnych wyrzeczeń. Mam cudowną rodzinę z którą dzięki specyfice swojej pracy spędzam bardzo dużo czasu mimo częstych wyjazdów. Tak jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, któremu kiedyś sfrustrowany "Pan od geografii" kiedyś powiedział "Nie postawiłbym na ciebie złamanego Centa". Nie miałem bogatych rodziców i do wszystkiego w życiu dochodziłem sam i po drodze wiele osób na mnie postawiło i zainwestowało więcej niż "Centa". Drodzy nauczyciele, którzy przeglądacie wykop ważcie swoje słowa, bo osoba, która w siebie nie wierzy może poczuć się bezwartościowa, ja na szczęście zawsze w siebie wierzyłem i nadal wierzę. Jeżeli kiedykolwiek - ktokolwiek Was próbował w podobny sposób poniżyć ot po prostu miejcie taką osobę w dupie.

#szkolnictwo #niepopularnaopinia #szkola #nauczyciele #kupokrzepieniu #oswiadczenie
  • 1