Wpis z mikrobloga

Mirki za lekko ponad miesiąc mam wesele u bliskiej kuzynki. Najłatwiej by było po prostu powiedzieć, że nie chce iść (23 lvl), ale na prawdę lubię te przyszłe małżeństwo, poza tym żyję w dobrych stosunkach z tą stroną rodziny (potem zrobił by się niepotrzebny kwas). Ukrywam przed najbliższymi, że #stuleja we mnie mocno siedzi (studia w innym mieście itd) i nie mam żadnej koleżanki z którą mógłbym pójść. Chce, żeby tak pozostało, nie chce aby familia poznała prawde o mnie.
Problem w tym, że kuzynce mam znać w tym tygodniu czy będę szedł z kimś czy też nie (rezerwowanie miejsc itd). Chciałem jej powiedzieć, że dwie dobre koleżanki ( ͡º ͜ʖ͡º) mają już plany (dorabiają za granice czy coś podobnego) i niestety...
Obecnie siedzę w domu rodzinnym i moja rodzicielka wywiera na mnie presje, zadaje pytania retoryczne na temat mojej osoby towarzyszącej na wesele ;). Oczywiście powiedziałem mamie, że mam kogoś na oku i wkrótce dogram szczegóły.
Przez głowę wpadła mi myśl, żeby wszystkim potwierdzić że przyjdę z kimś, a przed samym weselem moja koleżanka np by połamała nogę i niestety nie mogła by przyjść. Z drugiej strony takie zachowanie było by nie fair w stosunku do siostry ciotecznej (musi płacić za miejsce). Mirki jak się z tego z twarzą wyplątać? Poradźcie coś.
Wiem, teraz pomyślicie co za żenujący gość, macie racje, sam zdaję sobie z tego sprawę, pracuje nad tym mocno. Zapisałem się na siłownie, inwestuje w siebie, zmieniam styl ubierania, próbuje poznawać nowe osoby, Usilnie walcze z #wychodzimyzprzegrywu ,ale ten ślub jest zdecydowanie za szybko, żeby zobaczyć efekty.
#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #wesele
  • 20
na prawdę zrobił by


@miesiektoja: Nie wstydziłbym się i nie rozumiem w ogóle, czemu powodem do wstydu ma być brak partnerki na wesele?
Zapadłbym się pod ziemię i nigdy nie wyszedł gdybym jebnął dwa takie błędy w jednym zdaniu.
Przez głowę wpadła mi myśl, żeby wszystkim potwierdzić że przyjdę z kimś, a przed samym weselem moja koleżanka np by połamała nogę


@miesiektoja: dobrze Ci radzę, nie mów tak!!! to nie są rządne przesądy!!! ona przez to na prawdę może złamać nogę, to nie są żarty, pod żadnym pozorem tego nie mów, powiedz, że nie może bo się uczy, czy coś