Wpis z mikrobloga

@stoprocent: którą starą, bo trochę ich już było - mówisz o tej podstawowej że 5 przedmiotów, o tej gdzie nie było obowiązkowej matmy, o tej co nie było obowiązkowej matmy i jeszcze amnestia obowiązywała, bo nie rozumie, że ta z tego roku to już dotyczy najnowszej obejmującą zeszłoroczną gimbazę :)
@stoprocent: Ja pisałem maturę nową w 2004 r. Taki dziwny rocznik eksperymentalny - na początku było pewne, że wszyscy piszą nową w grudniu się okazało, że wszyscy piszą starą a około lutego, że można sobie wybrać - to wybrałem nową :-)
@egocentryczka: stara mature kiedy nie bylo gimnazjow;) czyli jakies 11 lat i wiecej gdzire obowiazko nowa byla matematyka. A egzamin odbywal si na papierze kancelaryjnym i sprawdzali nauczyciele ze szkoly do ktorej chodzilas;) Przepisalas sobie zadania z tablicy to mialas tresc zadan przepisalas zle to twoj problem;) A dzisiejsza matura jakies gotowce i w ogole smieszny egzamin to dno;)
@stoprocent: no to ja się nie zaliczam :) mój rocznik to w ogóle miał popieprzoną maturę bonie tylko nieobowiązkowa matematyka, to jeszcze nas amnestia obowiązywała, czyli mogłam nie zdać jednego z 5 przedmiotów a matura i tak byla zaliczone - KPINA!!! no i pamiętam na ustnej z pol. miałam piosenki hip-hop'owe - z tematu wyryta byłam na blachę - wszystko powiedziałam w niczym mnie nie zagięli a dostałam mniej punktów bo
@stoprocent: a ja nie mam matury...nie mam liceum mimo ostatniego półrocza do zaliczenia [lol] nie chce mi się z tym męczyć, w worda umiem, w excela umiem, w windowsa się uczę itd. itd. to jest przydatna wiedza i zapewne ją ktoś doceni nie patrząc na wykształcenie, #!$%@?ć w #!$%@? to gówno, szkoła #!$%@? uczy i #!$%@? się przydaje!!! [poza żałosną wymuszoną przepustką na studia] ewentualnie założę firmę w kraju gdzie hajs
@nocnyfarmer86: a kto tu sie chwali ZDANĄ matura? Bo chyba czytasz bez zrozumienia tekstu ;) Wpis ma na celu jedynie wspomnienia dawnych lat, nie dla gimbów ;) Nie chodzi mi o zadne plusy, bo mam w pupie jakis ranking.

No a bezsensowne komentarze gimbazy plusowane nadaja sie pieknei do wyciecia na #czarnolisto( ͡° ͜ʖ ͡°)