Wpis z mikrobloga

@baxiu90: Tak, w jego kierunku się kierowała żegnając gości. A to on powinien wyjść przed szereg i do niej podejść. Wg. protokołu dyplomatycznego: "najwyższą" osobą w państwie jest prezydent, później marszałek sejmu, marszałek senatu, a dopiero później prezes rady ministrów (premier).

Ty cały czas nie rozumiesz, że powinien jako pierwszy podejść i tyle. Jesteś zwolennikiem PiS prawda?
Na podstawie czego tak twierdzisz? Co takiego dobrego zrobił?

@some_ONE: nie głosowałem na Dudę, w drugie turze wstrzymałem się. Brałem udział w jednej uroczystości państwowej z udziałem obecnego prezydenta - uważam że PRowsko PAD jest zapięty na ostatni guzik, czuję się dumny że wreszcie reprezentuje mój kraj ktoś kto jest przygotowany nawet jeśli jest z PiS i nie jest jakiś wÓjek Bredzisław z domu starszy gapowy, hrabia wyimaginowany czy wtyka elektryk
@Nicrame: Po pierwsze primo: jeden znak zapytania wystarczy. Po drugie piszę się "ze zrozumieniem". Po trzecie przypuszczasz że jestem zwolennikiem, bo oczekujesz potwierdzenia na Twoje pytanie, dlatego zawarłeś rzeczownik "prawda" w pytaniu. Po czwarte gówno burza o materiał z telewizji. On się wytłumaczył że ukłonił się jej przed i po zakończeniu uroczystości. I tak, nigdy się z nią nie przywitał, po prostu jej nie lubi. Masz kiepskie argumenty
Pobierz baxiu90 - @Nicrame: Po pierwsze primo: jeden znak zapytania wystarczy. Po drugie pisz...
źródło: comment_U1hYIrDkr10XbEQaOdYtihD6DX9Fzu8q.jpg
@BaRi: A może, to ty skończ trollować, dokształć się trochę i przestań jak panowie powyżej bronić przegranej sprawy. Poczytaj sobie taki tytuł "Protokół dyplomatyczny. Ceremoniał & etykieta.", rozdział 15.
@Nicrame: Widać nie wyczułeś ironii, celowo wrzuciłem foto, jak jej podaje rękę i ją całuje. Elo, pozdro i poducz się, żebyś nie musiał z kartki czytać przed wszystkimi bo wiocha w #!$%@? na cały świat.
@Nicrame:

Ale ziomek to ty nie masz racji, gościu który studiuje dyplomacje napisał specjalne sprostowanie wcześniejszego postu, w którym było dokładnie wyjaśnione, dlaczego Duda nie popełnił faux pass. Duda nie musiał się żegnać z NIKIM poza prezydentem Gdańska (z którym się pożegnał), a to, że czekał te kilka sekund aż Kopacz raczy do niego podejść, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola.

Żegnanie obowiązują inne zasady niż witanie się, dokształć
@baxiu90:

Po pierwsze primo


Albo po pierwsze, albo primo.

Po drugie piszę się "ze zrozumieniem".

Jak już, to pisze się "piszE się".

Po trzecie przypuszczasz że

Przed "że" stawiamy przecinek.

bo oczekujesz potwierdzenia na Twoje pytanie

Oczekujemy odpowiedzi na pytanie, nie potwierdzenia.

dlatego zawarłeś rzeczownik "prawda" w pytaniu.

Błąd składniowy - zły szyk wyrazów.

gówno burza

Piszemy łącznie.

On się wytłumaczył że ukłonił

Przed "że" stawiamy przecinek.

Masz kiepskie argumenty

Na