Wpis z mikrobloga

Zakupowe szaleństwo część któraśtam.
Na liście zakupów zostały tylko długie spodnie, więc mam nadzieję, że nie wydam dużo więcej na ubrania przez najbliższe pół roku. Przyszła fajna bluza z dhb + buff. Od środka jest wykończona tym co bluza z Morvelo, ale dhb będzie zdecydowanie na cieplejsze dni.
Buty fizika albo odsyłam jutro albo będę musiała sprzedać w Polsce. Po długich walkach ze samą sobą i kilkunastu mierzeniach, stwierdzam, że są jednak za duże. Kupiłam wersję męską numer mniejszą. Jest trochę inna, ma więcej kangura i nie powiem że brzydka, ale te białe mi się chyba bardziej podobają.
Atmos... No kask fajny, ale patrząc w lustro mam pewne obawy. Może się przyzwyczaję albo w końcu stwierdzę, że wygląda zbyt "orzechowo" (rozmiar S, więc za duży nie jest) i kupię inny.


#szosa #wspodnicynaszosie #prostylowa
wspodnicynamtb - Zakupowe szaleństwo część któraśtam.
Na liście zakupów zostały tylk...

źródło: comment_6vKbt77YUtakvjdYNPa7HGMl1SY0fMSJ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wspodnicynamtb: +20 do stylówy( ͡ ͜ʖ ͡)


Kobiety zapewne ładnie wyglądają w takich ciuchach, jednak nie przemawia do mnie taka męska stylówa. Jakoś jestem zwolennikiem "zwykłych" barw.

  • Odpowiedz
@Nirguna: Canyon to jeszcze chwila, nie ma sensu go zamawiać teraz i mieć w grudniu. Chyba, że zimy w tym roku nie będzie;)

Mam dużo ubrań stonowanych, więc teraz kolorowa odmiana. Do białego roweru mi wszystko będzie pasować.

W końcu ten Bell?
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Ładnym ludziom we wszystkim ładnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zamówiłem kontrolnie, zobaczymy czy mi się spodoba, jak będzie pasował. A jak nie to będę dalej myślał.

Szczerze współczuje z myciem białego roweru.
  • Odpowiedz