Wpis z mikrobloga

Znajomy z czasów licealnych jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawy polityczne, szczególnie silnie przejawia to na facebooku, gdzie postuje różne artykuły z "niezależnych" mediów i pod tymi artykułami kręci gównoburze trwające nawet i miesiąc. Dziś zauważyłem, że ów kolega wyrzucił mnie ze znajomych (dodam tylko, że nie udzielam się w żadnych dyskusjach ani nawet nic nie wrzucam na FB). Piszę więc do niego i się pytam, dlaczego to zrobił, przecież tyle browarków razem wypiliśmy w licbazie.
Otóż jak mi ten znajomy wytłumaczył, byłem "za mało zaangażowany w bardzo ważne sprawy społeczne i polityczne, a olewanie takich rzeczy jest przejawem niezdrowej lewackiej logiki, a on ma w znajomych tylko ludzi rozsądnie myślących".
xDD
#bekazpodludzi #bekazprawakow #rakcontent #heheszki
  • 10
@Giekaczka: było takie opowiadanie jak jakiś przegryw pisał na ścianach toalet publicznych. Ale on i jego zona traktowali to tak samo serio jak powstańcy wysadzenie torów itd. Taka satyra chyba ten sam autor napisał półpancerz prkatyczny
@Giekaczka: Dlaczego beka z prawaków? #bekazlewactwa też może być.
Ja nikogo nie usuwałem ze znajomych, tylko odhaczyłem obserwowanie, bo wiele osób było zaangażowanych w jakieś prostackie, lewackie #!$%@? nt. antykoncepcji, Kościoła, związków partnerskich itd. Szczególnie silna była ta aktywność po marszu 11.11.
Dlaczego beka z prawaków?


@Quattroporte93: Dlatego, że to był typowy hardkorowy użytkownik tagu #4konserwy

Ja nikogo nie usuwałem ze znajomych, tylko odhaczyłem obserwowanie, bo wiele osób było zaangażowanych w jakieś prostackie, lewackie #!$%@? nt. antykoncepcji, Kościoła, związków partnerskich itd.


@Quattroporte93: No i git, tak trzeba robić. Mi nie przeszkadza jak ktoś #!$%@?, nawet w sumie lubię poczytać gównoburze pod postami i toczyć bekę. A jak komuś przeszkadza, że się NIE
@wytrzzeszcz: Panie, u mnie na uczelni w klopie odchodziły takie walki polityczne, że klękajcie narody.
Było co czytać przy dwójce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jednej strony myśl koliberalna, z drugiej lewackie odpowiedzi, które najczęściej były uwłaczające, żenujące i godne tagu 2137. Ale ciekawe dyskusje nt. sensu egzystencji i systemów politycznych także się trafiały.
@wytrzzeszcz: Też nie wiem. Kiedyś telefony potrafiły mieć co najwyżej radio i kalkulator i to wystarczało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsza była na tych drzwiach sentencja, że uzasadnione jest mazanie po drzwiach w słusznej sprawie :)
@Giekaczka: Mnie po wygranej Dudy wyrzucił ktoś ze znajomych na fb. Nagle patrze a liczba znajomych o 1 mniejsza niż dzień wcześniej. Ale to był turbolewak więc w sumie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie teraz gdzieś organizuje protesty za przyjęciem imigrantów ( ͡° ʖ̯ ͡°)