Wpis z mikrobloga

Ostatnio mocno zawiodłem się na ostrości ketchupu habanero z limitowanej serii Madero w biedrze. Dziś skusiłem się na piri piri z tygodnia hiszpańsko-portugalskiego w Lidlu. Zawartość papryczki piri piri to 32% więc liczyłem na coś ciekawego. Zaatakowałem delikatnie, pół małej łyżeczki, efekt raczej marny. Ogólnie jako dodatek do codziennej kuchni - OK. Dla nieco mocniejszych wrażeń - raczej 2/10 bo kupiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

IDE sprawdzić do Piotra i Pawła czy nie przywieźli czegoś do gotowania w stylu #goomowesosy
Pobierz Buczu88 - Ostatnio mocno zawiodłem się na ostrości ketchupu habanero z limitowanej se...
źródło: comment_2Hk3pNsseL1Hv6mbIQKlC0qO7CZMHLsk.jpg
  • 10
@Buczu88: Kup habanero w piotrze i pawle, te 7/8 sztuk i zrób sobie majonez Lava z goomisia przepisów, proste jak drut a pyszne. Dodaj jeszcze czosnku. Plus jak nie jesteś hardcorem to więcej śmietany i majonezu. PYCHA, proste i tanie.

Albo masz TKMaxxxa gdzieś blisko?
@Buczu88: W Blue City są normalnie przy innych paprykach, są też różne inne ostre.
Masz tam też TkMaxxxa gdzie znajdziesz gotowe, fajne ostre sosy po 12 - 15 zł. Iguana, czy Mad są dość często.