Wpis z mikrobloga

Weszłem se na jutuba bo po przejrzeniu tego znaleziska naszła mnie ochota na jakąś strategię co sie buduje i rozwija wioski czy inne osady humanoidów, no i kiedyś jak pamiętam można było znaleźć filmiki pokazujące jak na żywo wygląda gra, tzw. gameplaye, i co najważniejsze robiły to bez komentarza, niestety nie ogarnąłem, że w obecnych czasach każdy stulejarz/biedak/cebulak/gimbus (niepotrzebne skreślić) ma swój kanał na yt by w trakcie trwania filmiku podzielić się ze mną swoimi średnio błyskotliwymi przemyśleniami, które sa, za przeproszeniem, #!$%@? warte, i jeszcze wydaje mu się że robi coś pożytecznego dla świata.

btw. podrzućcie tytuł dobrej strategii, w której spełnie się tworząc mój własny cebuland

#najdluzszezdaniezlozone
  • 8
@relik39: Anno 2070, Cities XL 2012 ze starszych to Cesarz: Narodziny Państwa Środka a tak ogólnie cała seria Command & Conquer ale raczej nie pasuje do koncepcji budowy cebullandu :D Choć moim zdaniem też jest warta uwagi.
@relik39: Moim zdaniem gra dobra inaczej bym nie polecił ;D Z tą grą jest tylko taki problem że ma dość słabą optymalizację więc jak masz już zbudowane duże miasto to czasami potrafi się przycinać nawet na dobrym sprzęcie ale mimo tego uważam że jest warta uwagi.