Wpis z mikrobloga

oglądałem przed chwilą #ugotowani. I normalnie ogromne stężenie #patologia

jedna uczestniczka to weganka co zaserwowała wszystkim same produkty roślinne, Ale innych prawie nic nie jadła i narzekała że nie przygotowali dań specjalnie dla niej. Od niej wyszli wszyscy głodni wyszli (chyba po za jednym). #bekazwegan

Druga kolejna to same produkty nisko glikemiczne czyli z małą zawartością węglowodanów,wiec też wszystkiego nie jadła, i wszędzie się chemii dopatrywała

trzeci uczestnik to kulturysta co musi dużo wpierdzielać, wiec za każdym razem brał pudełko ze swoim jedzeniem, i po kątach gdzieś zjadał tak inni nie widzieli, tylko u weganki wyją i zjadł jawnie xD wszyscy słusznie oburzeni z tego powodu. Ale dodając nie jadł on cukrów wiec ciągle taki zamulony chodził i też pewnych produktów z tego powodu nie jadł. #bekazkoksow

ostatni typ to łysy chudy po czterdziestce w czerwonych spodniach i żółtej koszulce. Co miał wlane i jadł wszystko i różnorodnie. Zrobił łososia to wszyscy mieli pretensje że tam przecież rtęć może być. Typek zbierał różne rzeczy z Kuby. I wysiało u niego zdjęcie z Che-Guevarą, Kulturysta się przyczepił , pewnie i słusznie, ale za to zdjęcie obniżył mu ocenę do 3. Co według mnie absurdalne bo miał ocenić obiad i ugoszczenie.

oglądając to się nieźle ze wszystkiego uśmiałem. #tvn pewnie specjalnie dobrało takich ludzi by odcinek ciekawy był.
k.....a - oglądałem przed chwilą #ugotowani. I normalnie ogromne stężenie #patologia
...

źródło: comment_DWXQyhssoobUbOajneJb5YMYhrP0HRCe.gif

Pobierz
  • 5
@galaxie500: jak to oglądałem to właśnie zastanawiałem się nad tym. Ale moja mama spotkała znajomą co brała w tym udział. I niby to słabo bo produkty muszą sami kupować za własna kasę. A kasy też żadnej nie dostają po za wygranym.

Na pewno wyreżyserowany był dobór ludzi do odcinka

@xDawidMx: jak koleś z jutuba ?