Wpis z mikrobloga

#rozdajo #gitara #losowanie

W swoje ostatnie urodziny postanowiłem lekko zmienić życie. Z tej okazji robię małe #rozdajo.
Proces przemiany z jaracza w ogarniacza jest żmudny i pracochłonny, dlatego nie mam już za bardzo czasu grać.
O tym, że straciłem wenę do gitary, to nawet nie wspomnę. W każdym razie do sedna. Do zgarnięcia gitara Primewave C.
Trochę zdezelowana, ponieważ dużo przeszła, ale dalej da się na niej grać. 6. struna na 13. progu trochę nie wybrzmiewa.
Myślę, że może się komuś przydać do rozpoczęcia kariery grajka. Do gitary dołączam pokrowiec oraz stojak.
Losowanie jutro 30.08.2015r. o 10:00 spośród plusujących za pomocą #mirkorandom
CityHunter - #rozdajo #gitara #losowanie 

W swoje ostatnie urodziny postanowiłem l...

źródło: comment_IUHaf9wyjNeReZRMPOQHsKcLJ83w8mId.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@CityHunter: Ja mam w domu elektryka. Nie dość, że słaby, rozstraja się w przeciągu 5 min (chyba jakaś wada fabryczna), to jeszcze jak wiadomo, na strunach metalowych ciężej się nauczyć, bo palce bolą, puchną, pękają i w ogóle. A ja chodziłam do szkoły muzycznej i na pianinie grałam, więc nie mogłam palców przeciążać. Miałam kupić klasyka albo akustyka, ale się nie znam, nie chcę znowu jakiegoś szajsu kupić, jak ta gitara,
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Na pewno tak szybko się nie rozstraja. Dawno na niej nie grałem, ale na bank nie stroiłem jej tak często. Może to częściowo wynikać z mojego szczątkowego słuchu muzycznego. Najwyższych lotów to ona na pewno nie jest, ale na moje umiejętności i potrzeby wystarczała. Co do zakupu, to odbył się on u mnie w mieście w lokalnym sklepie muzycznym i dałem za nią 400 albo 450zł. Dokładniej sobie nie przypomnę,
  • Odpowiedz
@CityHunter: Okej. No bo tak sobie właśnie myślałam, że te nowe gitary za 100 zł na allegro to musi być jakiś szajs. Chociaż akustyki są droższe od klasyków... No ale skoro akustyk jest w cenie słabego elektryka... To może nie tak źle. Kurde no. XD
  • Odpowiedz
@CityHunter: O jeja, a ja od dłuższego czasu myślę o gitarze, fajnie byłoby wygrać o.o zwłaszcza że rodzice są jedynie skłonni do kupna super nowego aukustyka za 100 złotych z pokrowcem, stroikiem i stojakiem gratis poprzez allegro
  • Odpowiedz
@CityHunter: nie rzucaj tego. Zrobiłem tak kilka lat temu i do dziś żałuję. Na szczęście wróciłem do grania i nawet zacząłem się rozwijać. Jak jesteś ze Śląska to zapraszam do współpracy bo aktualnie próbuje jakiś składzie sensowny w klimatach blues/rock złożyć.
  • Odpowiedz
To ludzie Cię trzymają. Ja aktualnie jestem w składzie ale się powoli rozsypuje, bo wokalista nagle zaczął jeździć do pracy w Niemczech. Siedzę w domu i nagrywam sobie materiał własny ale to nie to samo co granie z ludźmi. To ci daje motywację.
  • Odpowiedz