Wpis z mikrobloga

@fnsnld: Karta (podobnie jak w większości banków) jest darmowa, pod warunkiem, że w miesiącu dokonasz iluś tam płatności kartą za ileś tam pln. Jak wiecie, nie jestem prawnikiem, ani nawet studentem prawa (gdybym był, już wcześniej bym o tym wspomniał), ale chyba są podstawy, żeby się o swoje szejśzłoty upomnieć. Nie ma co odpuszczać, bo mała kwota - te gnoje zapewne właśnie na to liczą.
nie jestem prawnikiem, ani nawet studentem


@BratJuzew: Nie szkodzi; do zrozumienia słów wykonania przez Klienta i rozliczenia przez Bank w zupełności wystarczyłoby być posiadaczem przynajmniej grama mózgu.

Mógłby ktoś wreszcie zdradzić mi, jaki interes mają dziesiątki tutejszych przesiadywaczy w ośmieszaniu się po kilka razy w jednym zdaniu (o ile można w ich przypadku mówić o zdaniach)?

@przemek6085:
@Poprawiacz:
No ty za to jesteś zajebisty. Ok, myliłem się, nie miałem przed sobą tego punktu tabeli opłat, to co pisałem, pisałem z pamięci (dlatego napisałem chyba). Jak widać nie miałem racji. Czujesz się z tym lepiej?
Czujesz się z tym lepiej?


@BratJuzew: Nie, nadal nie poznałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Nie jest to nic osobistego; od paru miesięcy obserwuję tu ze zdumieniem dziesiątki pacjentów, którzy – zamiast wykonać jedno proste kliknięcie w wyszukiwarce* – kompromitują się jakimiś tasiemcowymi bełkotami.

*w tym przypadku zresztą wyszukiwarka była chyba zbędna, bo ogromna większość (o ile nie wszystkie) banków bierze pod uwagę datę rozliczenia operacji
@Poprawiacz:

Nie jest to nic osobistego; od paru miesięcy obserwuję tu ze zdumieniem dziesiątki pacjentów, którzy – zamiast wykonać jedno proste kliknięcie w wyszukiwarce* – kompromitują się jakimiś tasiemcowymi bełkotami.


Mogę odpowiedzieć o tym konkretnym przypadku: rzuciłem luźne przemyślenie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, sprawa mnie nie dotyczy, więc nie chciało mi się tego sprawdzać. Założyłem, że zainteresowany sam to zrobi. Przy okazji okazało się, że jednak nie miałem racji i
Pobierz
źródło: comment_IwJpFh4SucggmbQqICImtIz0gNjHjdm6.jpg