Wpis z mikrobloga

Mireczki, szykuje się migracją do innego operatora, bo #orange ssie. Czy orientujecie się jakoś w ofertach sieci komórkowych, może macie i polecicie coś przyzwoitego bez robienia klienta w uja.
Poczebne:
-smsy, dużo smsów (nielimitowane lub pakiet do 1000)
-internet, tak z giga albo dwa (mogą być pakiety w ramach usług dodatkowych)
-dobrze by było jakby była opcja jakiegoś jednego numeru, do którego by można dzwonić taniej (ale numer ten jest w innej sieci)
Najchętniej na kartę, z jak najdłuższym okresem ważności konta.
Patrzyłam na #njumobile, w sumie całkiem spoko, tylko z tym numerem nie bałdzo... dajcie znać gdzie macie (o ile jesteście zadowoleni :D) i czy nie robią Was tam w
uja.
#telefonykomorkowe #operatorzy #pytanie
  • 20
  • 0
@prawdziwek: nie byłam, dziś wróciłam z wyjazdu i tak czy siak najpierw muszę przerejestrować numer z ojca na mnie, jutro będę załatwiać. Orange leci w uja od wieków i nie chcę mieć z tą siecią już nic wspólnego. Ważne jest dla mnie zachowanie numeru, więc niestety musze dopełnić pewnych formalności.
@Waspin: napisałem to w znaczeniu "niestety Internet z Play", a nie "jedynie prawilny Internet z Play" :)
Internet z Play nie działał w ogóle.
Moje wojaże nawet mnie czasem nie inspirują... ;)
@slowikowna: W Virgin Mobile masz dostęp do zasięgu Play i T-Mobile. O ile przy bardzo stabilnym zasięgu do rozmów nie ma problemu, tak T-Mobile miał (przynajmniej tam gdzie niedawno podróżowałem) znacznie gorszy zasięg. T-Mobile osiągał maksymalnie prędkości 4 Mb/s, a Orange w tym samym miejscu bez problemu złapał 20 Mb/s.