Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w @moderacja może łaskawie zareagować w sprawie moich zgłoszeń (w załączeniu tylko kilka wybranych)?
Czuję się zaszczuty przez grupę osób związanych z #ruskapropaganda, która próbuje nadać mi etykietę psychicznie chorego, aby zdyskredytować moją aktywność i moją osobę. Działania iście rodem z ZSRR. Naprawdę zaczynam się czuć na Wykopie zaszczuty z tego powodu, a chyba jednak inna idea przyświeca temu serwisowi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Spisek_lekarzy_kremlowskich

@moderacja @m__b

#ukraina #rosja #wykop #moderacja
0.....2 - Czy ktoś w @moderacja może łaskawie zareagować w sprawie moich zgłoszeń (w ...

źródło: comment_mSTv5raad5gJVOKotefGettCKqNckMqj.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
I wśród plusujących ataki na moją osobę nawet tutaj- w tym wpisie / komentarzach - są dokonywane dokładnie przez te same osoby, które zgłaszałem przez dłuższy czas. Jest to standardowa grupa skrajnie prorosyjska funkcjonująca na wykopie i próbująca zdyskredytować oponentów Rosji.
  • Odpowiedz
@0002: wyluzuj, to tylko wykop. Są różni ludzie, różne poglądy, mamy wolnośc słowa, demokrację i regulamin Białka. Nie każdy to agent, myślę że nawet większość z nich nie podzielająca twoich pogladów to po prostu zwykli ludzie. Zgłaszanie wszystkich jak leci nie prowadzi do niczego dobrego. Może zrób sobie przerwę od tego serwisu albo poszukaj innego tagu tematycznego niż rosja und ruskapropaganda.
  • Odpowiedz