Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Być może część z Was pamięta moje AMA. Pomyślałem sobie, że skoro jestem beneficjentem państwa, to powinienem zrobić coś dla jego obywateli - że się górnolotnie wyrażę. Po skończonym AMA część z Was prosiła mnie o spotkanie, była zainteresowana rozwojem filozoficznym oraz nabyciem konkretnych umiejętności, jakie daje filozofia (tak, są takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Mając wciąż w pamięci te prośby i starając się je uwzględnić, zgłosiłem w Uniwersytecie Otwartym KUL chęć poprowadzenia piętnastogodzinnych warsztatów z filozofii na zasadzie grupy dyskusyjnej, której będę moderatorem. Założyłem też specjalną stronę, z której możecie dowiedzieć się więcej o moim pomyśle:

https://warsztatyfilozoficzne.wordpress.com/

Moje pytanie do Was jest następujące: czy bylibyście zainteresowani takimi Warsztatami? Chciałbym wiedzieć, czy ich program i formuła dopasowana jest do Waszych ewentualnych oczekiwań. Z góry dzięki za odzew.

#ama #filozofia #edukacja #lublin #zadarmo #pytanie no i troszkę #uczsiezwykopem
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akwinata: Na razie całkiem mi tu dobrze. Zaliczyłem pobyt badawczy w Danii, złożyłem wniosek o grant na wyjazd do Austin (TX, USA). Jeżeli po doktoracie się okaże, że nie ma dla mnie wejścia na Uniwersytecie, to wyjadę na post-doc do Australii :)
@Borntobefit: No przecież masz link do AMA, na stronie Warsztatów też trochę o mnie znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JackTheDevil90: Przeczytałem dzisiaj Twoje AMA i bardzo chciałbym wziąć udział w warsztatach. Musiałbym jednak dojeżdżać ok. 2,5h w jedną stronę, a więc istotne jest dla mnie, o której godzinie planujesz warsztaty. Jeśli o 19.00, to zdążę :)
  • Odpowiedz
@wamir: Wielkie dzięki za zainteresowanie! Na pewno będziemy spotykać się wieczorami. Co nie zmienia faktu, że świadomość, iż ktoś chce poświęcić tyle czasu tylko po to, by trochę ze mną pofilozofować wpędza mnie w podziw (dla Ciebie) i zdumienie. Czy mogę wiedzieć, skąd miałbyś zamiar dojeżdżać? Może udałoby mi się wymyślić coś takiego, by mieć zajęcia również w wydziałach zamiejscowych KUL - w Stalowej Woli, Tomaszowie Lubelskim, Puławach :)
  • Odpowiedz
@wamir: Tak, to szalone :) Wiesz co? Pomyślę, porozmawiam z kadrą na uczelni i zobaczę, co da się zrobić. Możliwe, że - jak pisałem wyżej - zorganizujemy w Warszawie klub dyskusyjny wokół czasopisma Filozofuj! Jeżeli tak, to będzie to niezła okazja, by zrobić coś na kształt Warsztatów. No i ja czasem wpadnę :) Nie znam wszystkich możliwości, ale będę robił wszystko, żeby Tobie i innym zainteresowanym oszczędzić zachodu z podróżami
  • Odpowiedz