Wpis z mikrobloga

@sasik520 Wcześniejszy post zielonka na mikro z linkiem do elektrody by akurat do tematu w której ktoś dostał odpowiedź więc twój argument ma się nijak to rzeczywistości.
A w ogóle kto ci wmówił że elektroda powinna być drugim wykopem. Może z zawartością merytoryczną nie jest najlepiej ale przynajmniej starają się trzymać podstawowych zasad których większość użytkowników wykopu nie rozumie.
Jak się da to chyba złoże jakieś podanie do elektrody na moderatora. Dopiero wtedy byście zobaczyli co to są zasady!
@Ozor: wuuuuuuut? spójrz na screen powyżej. Widzisz tam gdzies odpowiedź? Dopóki temat istniał, wyglądał tak samo, jak na screenie.
Z tym drugim wykopem to już fruniesz w przestworza. Nikt nie mówi, że elektroda ma być drugim wykopem, samosią ani pudelkiem. Podałem wypok jako przykład serwisu, który użytkowników szanuje i dzięki temu ma ich wielu i cieszy się całkiem dobrą opinią. Elektroda stawia się "ponad" użytkownikami, robi łaskę ludziom, którzy ją tworzą
@elektroda: Czasem przeglądam wasze forum by znaleźć odpowiedź na pytanie które już akurat zostało zadane i nigdy nie trafiłem na konkretną odpowiedź. Na pytanie typu "ile około wat ciągnie żarówka 100W" padają odpowiedzi typu "weź pod uwagę wpływ wyższych harmonicznych w sieci" "przewód zasilający a także żarówka posiada pewną pojemność, bez analizatora nie zmierzysz faktycznego poboru energii- przeczytaj co to moc pozorna" następny napisze "nie bo pojawia się moc indukcyjna..." itd.
@Ozor: właśnie przez takie kretyńskie (sorry) myślenie powstają różne "urzędnicze" kwiatki. Przykład z życia: droga z mojej pracy do lidla prowadzi przez niewielki trawniczek - regularnie deptany przez ludzi, którzy skracali sobie drogę i oszczędzali czas. Ktoś postanowił w końcu o trawnik zadbać - cudownie! Tylko zamiast dostosować się do potrzeb i postawić małe schodki, zainwestował w barierkę - i teraz wszyscy się wkurzają, że muszą chodzić naokoło i marnować czas...