Wpis z mikrobloga

#redukcjazwykopem

Dzień 3/91. Chcesz zobaczyć efekt końcowy mojej redukcji? Dodaj tag do obserwowanych i bądź na bieżąco :)

Ciekawostka: Zjadam tygodniowo 1.75kg ryżu, 5kg kurczaka oraz wypijam około 200ml oliwy.

Dziś kolejna sesja aero 60min na rowerku. O godzinie 18 jeszcze dojdzie 60min tenisa stołowego.

W poniedziałek pierwsze ważenie/mierzenie, mam cichą nadzieje, że waga będzie poniżej 102kg, jak wyjdzie to się okaże :)
Pobierz Lanza - #redukcjazwykopem



Dzień 3/91. Chcesz zobaczyć efekt końcowy mojej redukcji...
źródło: comment_PINDUXWF9VznwcPs9SHg25xSoOtyyODz.jpg
  • 15
@jarema87: 183cm. Waga startowa 103.4kg. Ryż jest bardzo dobrą opcją na odchudzaniu (paraboliczny, basmati, brązowy)

@Lrrr: Zależy jaki mamy cel, jeśli kalorie będą z słabych źródeł to nasze ciało po redukcji też nie będzie wyglądać najlepiej.
@Lrrr: Nie neguję tego, tylko mówię, że jeśli ktoś ma cel aby jego ciało wyglądało w miarę dobrze po redukcji to z efektu jedzenia ciastek nie będzie zadowolony.
@Lanza: jeżeli ćwiczysz przy diecie to białeczko jest wskazane bo mięśnie troszke się poprawią :) no nic powodzenia i wytrwałości ! :D
@3Xpro: Mam przepuklinę kręgosłupa w 2 miejscach w odcinku lędźwiowym i nie mogę. Również na siłowni muszę sobie darować kilka ćwiczeń oraz być ostrożnym przy wykonywaniu tych, które robię :)

@Lrrr: Dzięki :)
@Lanza: Dlaczego się tak roztyłeś? Wiem, że ćwiczysz od dłuższego czasu, bo często podpowiadałeś mi na #silownia i zastanawiam się czy wcześniej miałeś inne podejście do tego, czy co. Skąd ta nagła chęć zejścia o 20 kilo?
@3Xpro: Na basenie nie utrzymam takiego tętna jak na rowerku przez taki czas.

@severian: mam straszną tendencje do tycia, w grudniu ważyłem 89/90kg i wróciłem do normalnego żywienia + słodycze + fastfood raz na jakis czas (bez szaleństw) i miałem 2mieś przerwy od treningów, efekt 9-10kg w górę. W lutym wróciłem do ćwiczeń i trzymałem jako tako dietę na masę + kreatyna + wiadomo, niezdrowe żarcie i było w 2mieś
@Lanza: Współczuje. Ja ogólnie nie trzymam się twardo diety. Nie liczę sobie zapotrzebowania kalorycznego, jem to co trzeba, ale bardziej 'na oko'. Mam za to bardzo dobry metabolizm, który wybacza mi to wszystko. Mamy ten sam wzrost i aktualnie siedzę na 82kg, ale planuję zacząć biegać i spalić trochę BFa.