Wpis z mikrobloga

#zeglarstwo #kursnapatent #martineznamorskiejfali
No więc stało się co miało się stać, choć planowałem na przyszły sezon, to za namową @reddin: i po kilku czarterach na doczepkę wpadłem i muszę już natychmiast! W niedzielę ruszam z kursem na patent. Rejsy stażowe jakoś się ogarnie, teorię przerabiam już od dawna, a dużą "winę" w tej decyzji ponosi też @UndaMarina: którą namówiłem na własny tag przy Jej zmaganiach. Nie wiem jak wyjdzie z egzaminem. Na razie grafik w pracy wymusza niezłe miksowanie zajęć w różne dni, ale tam gdzie idę "spoko - ogarniemy". Może skończę kurs póki pogoda pozwala :) W końcu trzeba realizować marzenia, a nie tylko je gonić ( ͡º ͜ʖ͡º)
martinez98 - #zeglarstwo #kursnapatent #martineznamorskiejfali
No więc stało się co ...

źródło: comment_nhDTA4kuS4K3OMB4zrdtSItDV2O9ilsY.jpg

Pobierz
  • 17
@yeloneck: a dlaczego na tankowcach? od urodzenia jestem żeglarzem, jestem po dwóch szkołach morskich, mam oficera i mogę pływać na tankerach. Żeglowałem i turystycznie i sportowo w ciepłych krajach i u nas. Tankery nie mają nic wspólnego z żeglarstwem oprócz widoków i tego że jest na wodzie.
tylko jak zacząłeś się bawić w patent, to skończyć masz na dużych tankowcach. Jeśli nie, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yeloneck: Za stary jestem na taką rewolucję. Raczej turystyczno-rekreacyjny mam plan, a nie zawodowy.