Wpis z mikrobloga

A propo teczy. O co sie tak sracie, co wam ta tecza tak przeszkadzala? Ja codziennie musze ogladac setki krzyzy na kazdej ulicy, urzedzie, domu czy szkole i nie robie z tego powodu afery, ze #!$%@? miliony zlotych na jakies jak wy to mowicie "gowno warte" symbole. Tak jak wy macie prawo do krzyzy ja mam prawo manifestowac swoja wolnosc i niezaleznosc. Szanujcie innych a sami bedziecie szanowani. Laskawie dajcie prawo do manifestowania wlasnych symboli, ktore nie szkodza nikomu. Co was to tak boli?
#oswiadczenie #tecza #warszawa #chrzescijanstwo #religia #ateizm #lgbt #niepopularnaopinia
  • 7
  • Odpowiedz
@bitcheslovemoney999: Jakie wasze? Ja ich tam nie stawialem ani nie wieszalem. Rownie dobrze moge zakladac, ze tez i twoje, bo prawdopodobnie jestes ochrzczony, jak #!$%@? 90% Polakow.

Tecza byla w przestrzeni publicznej i mamy podobno demokracje, skoro wiekszosci sie nie podobala, to trzeba bylo ja usunac na samym poczatku. Ale wladze Warszawy uznaly, ze takiego wala i beda wydawac tysiace zlotych na ochrone.

A poza tym tecza to kolejny #!$%@?
  • Odpowiedz
Nie slyszalem, zeby kiedykolwiek policja pilnowala 24h krzyza wiszacego na scianie w urzedzie.


@desensitization: policyjna ochrona to po prostu zapobieganie aktom wandalizmu. Poglądy poglądami, ale zwalczanie chuligaństwa powinno być celem ponad podziałami. To niby tylko głupia instalacja artystyczna, ale w całej tej sprawie z ochroną tęczy chodzi o tak uniwersalne wartości jak przestrzeganie wspólnego i słusznego prawa oraz nieuginanie się przed terrorem podpalaczy, którzy chcieliby gwałtem wymusić swoje żądania.
Mimo
  • Odpowiedz