Wpis z mikrobloga

270 392 - 53 - 32 - 32 = 270 275

DDZ 71H6- rejestracja gościa, który grozil mi dzisiaj pobiciem. Ale od początku. Jadę polną drogą Bielawa-Pieszyce(obowiązuje na niej zakaz wjazdu, nie dotyczy rowerów i maszyn rolniczych) i widzę, ze za mną z duza prędkością jedzie dostawcze renault. Więc żeby mnie nie potrącil( Malo miejsca) wjechalem na środek drogi, co miało doprowadzić do tego, ze mnie nie wyprzedzi przy dużej prędkości. Zwolnil, wyprzedził, wtedy krzyknąlem, ze jest tu zakaz. Zajechal mi drogę, zatrzymał się, a z środka wyszły dwa Janusze( wygląd swiadczyl o tym, ze za młodu nazywali się Mati i Seba). Kierowca spięty jak gumka w cottonwordach, z mordą na mnie, ze mam #!$%@? xd.Ja kulturalnie, ale i z cwaniackim uśmiechem, ze jest tu zakaz. Od razu, jego niezbyt rozgarnięty kolega powiedzial, ze w takim razie co ja tu robię xd. Pogrozili, pokrzyczeli i pojechali. W sumie nie bylem dluzny, poleciała w ich stronę ładna wiązanka. Stwierdzilem, ze pojadę skrótem i ich wyprzedzę, co by zobaczyc czy nie mają logo firmy na samochodzie. Nie mieli, niestety. Patologia, nie chciałem dzwonić na policę, bo co by to dało. Jednak blisko juz bylo, ze dostalbym, bo Janusz stal ode mnie jakieś pól metra. #patologiazwsi taguje #bielawa #dzierzoniow bo moze ktoś zna tych ludzi


#rowerowyrownik
  • 7