Wpis z mikrobloga

Mirki, posiadam Opla Vectre C 2002r. Ma automatyczne światła (światła skandynawskie, po włączeniu zapłonu w samochodzie, światła automatycznie się włączają, nawet na pozycji 0).

Ma ktoś jakieś info jak, i czy w ogóle da się je wyłączyć?
Kupiłem lampy z ringami, w dzień wolał bym jeździć tylko na nich (lepszy efekt).
Szukałem u wujka i cisza, nikt nic nie wie.

#opel #carboners #motoryzacja #samochody #pytanie #vectra
  • 25
@majak33: O 12:00 w południe, w pełnym słońcu... uważasz że jest różnica w widoczności przy włączonych światłach?
W takim razie, serdecznie gratuluje. A na przyszłość nie staraj się na chama wykazać, bo nie jesteś tak "zajebiście błyskotliwy", sory.
@majak33: Rozmawiają dwie dorosłe osoby, między nich wpada dziecko #!$%@?ąc kompletnie o czymś innym. Jak się czujesz? Patrzysz na dzieciaka z politowaniem, i wyganiasz. Więc, pa.
@majak33: I tak samo jak dziecko, co usłyszało kantem ucha coś od dorosłych. Czepiasz się słówek, i poprawiasz tylko to o czym możesz się wypowiedzieć. Olewając temat. Nadal gratki.
@majak33: I wyszła z Ciebie natura gimbusa, jesteś u PANI!
@zaqwsxdsa: No tak, patrzysz jedynie przez pryzmat że ringi mają wiejskie bety.
Choć patrząc na Twój avatar... długo poczekasz zanim rodzice Ci pierwsze auto kupią.
@majak33: A Tobie dam jeszcze jedną szansę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wytłumacz dlaczego Vectra C, to auto dla BIEDNYCH wieśniaków.
I pochwal się czym Ty jeździsz, i kto Ci na to zapracował.
@zaqwsxdsa: W deskorolce?! Wnioskując po twoim avatarze, dalej ja masz. I nie tłumacz się ze to nie Ty. Dla mnie masz 16lat,i nie nie miałeś jeszcze swojego pierwszego auta ;)

Nie, to nie moje pierwsze auto a drugie. I jaki był główny powód wymiany lamp? Zmatowione stare, zero widoczności w nocy.