Wpis z mikrobloga

@501st: Chodzi o to żeby w stanie czuwania nie zużywałby tyle pamięci a na pulpicie byłyby tylko przyciski do włączenia tetheringu czy internetu. Głównie chodzi o minimalizacje używanej pamięci ram i całej reszty co zużywa baterie.
@laska0: Najlepiej jak @yaser pisze ale i tak wątpię czy dużo uda Ci się zaoszczędzić. Jak ma leżeć w miejscu i robić za hotspot to równie dobrze możesz wyjąć z niego baterie i tylko podłączyć do gniazdka i niech tak śmiga.
@Yaser: Hmm a to wystarczy przed instalacją roma wywalić wszystkie pliki odpowiedzialne za niepotrzebne rzeczy? W sensie apki z bin czy czcionki itd z archiwum? czy jeszcze coś jeszcze należy zrobić?

@501st: Właśnie nie ma leżeć w miejscu. Jak można telefon włączyć bez baterii bo mojego tak się nie da?
@laska0: przez krótki czas używałem starego lg swifta jako hotspot z aero i włączałem go tylko na kablu żeby mi się niepotrzebnie nic nie grzało:)
@laska0: nie wiem jak przed instalacją, ale bezpieczniej według mnie wywalić po instalacji, dodatkowe procenty osiągniesz też przez zmniejszenie taktowania i napięć cpu, zmianę zarządcy cpu
@laska0: do zmiany taktowania i napięcia mam aplikację dedykowaną dla mojego modelu telefonu, więc tu Ci nie pomogę. Zarządce CPU można zmienić np. rom toolbox'em.