Wpis z mikrobloga

#!$%@?łe, Mirki wy też tak macie, że na #tinder / #badoo dostajecie pierdyliard sparowań z laskami 6-7/10 (takimi, przy których wahaliście się, ale jednak daliście tego lajka) i praktycznie zero par z naprawdę dobrymi petardami? Ostatnio założyłem sobie, że będę polubiał (#!$%@? mać swoją drogą nienawidzę tego słowa, jest tak strasznie infantylne...) tylko same bomby i jak grochem o ścianę. Co gorsza w liceum i na studiach miałem dokładnie to samo, wokół sporo przymilających się średniaczek, ale dla naprawdę zajebistych kukuryn jakbym był niewidzialny. Nigdy nie byłem typem samca alfa-ruchacza-#!$%@?, raczej typ spokojnego gościa ze swoimi zainteresowaniami, co nie zmienia faktu, że wiem czego chcę, umiem postawić na swoim itp., generalnie nie mam problemów w kontaktach z kobietami. To o chuk tu chodzi? ()

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ? #gorzkiezale
  • 18
@starface: lasek jest mało, facetów dużo, jak masz "zwykłe" zdjęcia to nie masz co liczyć na "petardy". Kumpel ma z kolei całkiem dobre focie, nie jest brzydki i ma ponad 500 maczy. Tam trzeba się umieć pokazać z dobrej strony od samego początku i mieć trochę cierpliwości. Lepiej idź do parku i zagadaj z jakąś dupą 10/10, większa skuteczność ;)
@Asterling: @radoslaw_nala: Waaaaa mać, cumple - #!$%@?śta mi plan stworzenia haremu z mirko, który miał wyglądać tak:

1. Któryś Mireczek rzuca "to zrób #pokazmorde, przekonamy się co z Tobą nie tak".
2. Robię #pokazmorde
3. Miłosierni samarytanie piszo "Nie no, jest naprawdę spoko cumplu"
4. #rozowepaski czytajo mój post, widzą #pokazmorde , zaczynają pisać na priv
5. Pierdyliard privów, wybór jak w alejce z jogurtami
6. PROFIT

A tak
@koza_z_nosa: No elo ( ͡ ͜ʖ ͡)

@DanioPL: Zdjęcie w dopasowanej koszuli, zdjęcie z wakacji, portret w BW i zdjęcie na torach zrobione dla jaj ;) Do tego chodzę na siłownię, biegam, jeżdżę na rowerze i to widać na tych zdjęciach. Serio nie wiem co mógłbym tam jeszcze umieścić. Podobno portrety benizów nie działają :P A co do ostatniego zdania, to nie żebym się nie
@starface: A wiesz, że te wszystkie dziewczyny sparowane z Tobą żalą się później na wizażu czy innej fotce, że mają pełno sparowań z facetami takimi 6, max 7/10, a z takimi naprawdę świetnymi niestety żadnego? ( )