Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie strzela. Wszystkim #!$%@? będę dopłacał. Rolnikom - bo przecież nie ma w Polsce klęsk żywiołowych (powódź co roku, co dwa susza...) na #!$%@? im ubezpieczenie. Frankowiczom - bo miało być tanio, bo frank taki dobry, bo złotówka zła kobieta. Imigrantom - bo nie da się żyć w Polsce za 1600 (chyba, że się tu urodziłeś!) Bez języka, bez umiejętności... Na drogi - bo przecież przejazd z wawy do Poznania jest darmowy/szybki i bez korków. Na koleje - bo szybkie tanie i wygodne, wawa radom, 1,5h stania w polu bo trzeba przepuscić opóźnione #!$%@?.
Na rolników drugi raz bo KRUS #!$%@? jakoś ma działać...
Itd. itd.

#!$%@?Ć SIĘ OD MOJEGO HAJSU!!!

##!$%@? #gorzkiezale
  • 43
@r0k0: A z rolnikami to słyszałam w radiu w wiadomościach, że maja dostać tylko ci, którzy mieli ubezpieczone i ci, u których są straty większe niż 30% zbiorów z trzech ostatnich lat. Niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę.
@r0k0: jakby nie dali dopłat rolnikom, to by musieli pokombinować, założyć spółdzielnie jako gospodarstwa wielkoobszarowe albo coś pomyśleć a tak rolnicy czasem robią gdzieś na etacie i jednocześnie utrzymują te gównopola po 2ha, bo dopłaty i ciągle mało..
@r0k0: Ten kraj obecnie to jedno wielkie gówno. I taka prawda, zabiorą tylko gdzie się da i rozdadzą, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, ze wszyscy już tak do tego przywykli że to dla nich normalność.