Wpis z mikrobloga

Siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1 tydzień na #30dnina811 za mną
Miałem zrobić zdjęcie sylwetki, ale stwierdziłem, że to bez sensu. Po tygodniu nie widzę żadnych radykalnych zmian.
Jeżeli chodzi o wagę, dobra nowina
Dzisiaj na czczo waga pokazała 72,5kg czyli spadek o całe 1,5kg w tydzień
Przypominam - jem około 2800-3200 kcal dziennie opychając się słodkimi owocami, ziemniaczkami.
A wy jak tam? Dalej dieta redukcyjna z deficytem kalorycznym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaraz jogging, dziś w planach 8km
#odchudzanie #dieta #weganizm
h.....b - Siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1 tydzień na #30dnina811 za mną
Miałem zrobić zdjęcie...

źródło: comment_6owgPiMo5zim16xEGZGUXCoFitGExQob.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@hyperdub: po tygodniu to pewnie woda :) ale fajnie, że dobrze się czujesz na tej diecie i że Ci się podoba; obserwuję tag z ciekawością, zobaczymy co będzie dalej. pierwszy raz słyszę o takiej diecie :D
  • Odpowiedz
@hyperdub: po prostu pisze ci ze jestes debilem i o dietetyce masz zerowe pojecie, po prostu podpatrzyles jakis ludzi ktorzy 'niby' na tym siedza, maja 5% bf i 45cm w lapie, a 1km przebiegaja 2:30minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ej na mnie na pewno to zadziała !

chce ci zaoszczędzić straconego czasu, nie bądź #!$%@?ą i płaczkiem, że o boże mamusiu za mało kcal, będę taki
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Ok pozwól, że sam podejmę decyzję co i jak będę jadł. Tag #30dnina811 jest po to, aby zobaczyć jak dieta 80/10/10 promowana przez wielu wegan wpłynie na moje zdrowie i sylwetkę. Nie jestem fanatykiem i maniakiem jakiejś jednej konkretnej diety, więc nie wciskaj mi na siłę swojej wiedzy bo to złe miejsce na to. Skoro jesteś takim kimś kto się zna, idź szukaj targetu na forach dla ludzi, którzy szukają
  • Odpowiedz