Wpis z mikrobloga

Mamy dla Was na prawdę dużą akcję promocyjną, na koniec wakacji, oraz tradycyjnie #rozdajo dla mirków:

Zaczniemy do kodu 20% na wszystko (nie obejmuje tylko działu limitowane i wyprzedaż)
KOD: back2school ważny będzie do 28.08.2015 do godź 15.00.
I TO NIE WSZYSTKO!

Do zamówień już po zrabatowaniu dorzucamy gratisy zależnie od widełek:
Skarpetki po przekroczeniu - 149zł
Skarpetki + Torba Slick - po przekroczeniu 249zł
Skarpetki + Torba Slick + dowolny T-shirt po przekroczeniu 399zł
Dodatkowo po przekroczeniu 250zł i płatności z góry, z automatu będzie darmowa wysyłka.

Przekroczona suma musi być już po odjęciu rabatu. Gratisy można sobie wybrać, z pośród naszych modeli i wpisać w uwagach do zamówienia. W przypadku braku informacji, dajemy losowo wybrane.

No i tradycyjnie już na wykopie, rozdajemy:
Czyli z pośród plusujących ten wpis, wybieramy 2 osoby które dostaną komplet gratisów, wybrana Torba Slick i Para skarpetek. Losujemy jutro o tej samej porze.

Z racji kodu rabatowego i przekroczeniu 399zł (rabat + t-shirt + torba + skarpetki + darmowa wysyłka) pozwolimy sobie użyć tagu #cebuladeals

#kodyrabatowe #promocje #b3clothes #streetwear #rap #modameska #ubierajsiezwykopem
B3BEFREE - Mamy dla Was na prawdę dużą akcję promocyjną, na koniec wakacji, oraz trad...

źródło: comment_ARZ7FeuLWLk08QmInXA34yzYTqgQmp4a.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@WujekRada: Pamiętaj, że wspominając o h5 i hs przytaczasz ludzi, którzy zabiją się za tshirta od supreme. Nie nabijam się - chodzi mi raczej o skalę. Ludzi, którym zależy na wspomnianym minimalizmie bez zwracania uwagi na markę jest naprawdę mało. W dodatku @B3BEFREE nie są jakąś wysublimowaną marką (cenowo), więc mają raczej trochę inny target (nawet w segmencie szeroko pojętego streetwearu). Każdy na rynku znajdzie coś dla siebie.
  • Odpowiedz
@WujekRada: Kocham ten minimalizm w streetwearze - żart :), szczerze rozeznaj się skąd się wzieła nazwa streetwear i od jakiej grupy wyszła. Podpowiem Ci, naście albo i dziesiąt lat temu, gdzie minimalizm nie istniał.
To że teraz każdy ze swoją marką próbuję się pod streetwear podpiąć, to nic nie znaczy.

Takie firmy a raczej te ubrania które prezentujesz właśnie rozmyły streetwear, teraz okazuje się że wszystko może być streetwearem.
  • Odpowiedz
@WujekRada: Ps. jeszcze 5 lat temu jakikolwiek raper ubierając się w ten zestaw od Ciebie nie miał by publicznego życia i pewnie został by nazwany ładnie mówiąc, odmiennym seksualnie. No ale teraz mamy gender i duperele i wszystko zostaje rozmydlane w tym i prawdziwy streetwear.
  • Odpowiedz
@SnoobDuog:
Przecież Streetwear Ewoluuje cały czas i nie stoi w miejscu dostosowując się do aktualnych trendów. To, że coś było modne kiedyś nie oznacza, ze wpisuje się w kanon teraz. Współczesny streetwear to to nie jest i musisz przyznać tutaj rację. Tak samo rożni się to co mamy w USA a tutaj.
Pomijam raperskie ciuchy, nie znam się na tym i nie chcę wchodzić w twoje kompetencje.
  • Odpowiedz
@WujekRada: Pisałem tylko gdzie są jego korzenie i prawda że teraz się wszystko zmienia. Dzisiejszy hiphop również moim zdaniem powinien mieć po prostu inną nazwę, bo jest to dalekie od tego co robili i jak to robili pionierzy gatunku. Czy lepiej że się zmienia/ewouluje jak piszesz ? Nie wiem, czasami tak , czasami nie, temat na dłuższą dyskusje. Ja jestem za nadawaniu rzeczom innych nazw niż odwracanie ich czasem o
  • Odpowiedz
Ewolucja zjawiska zwanego "streetwear" wspomniana przez @WujekRada doprowadziła do kompletnego zatracenia znaczenia tego słowa. Dzisiaj wszystko może być nazywane "streetwear". Kiedy coś kompletnie się zmienia wtedy, jak wspomniał @SnoobDuog powinno przybrać nową nazwę. Określenie "streetwear" nie ma obecnie żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@WujekRada: tez go mialem i dopiero na fotach zobaczylem, ze mam cos w stylu rogow na barkach. nie machalem lapami przed lustrem to myslalem, ze jest ok. moze to przez to, ze cwicze i naramienne mam rozbudowane, a rozmiarowki od jakiegos czasu sa zanizane.
i musze sie zgodzic z @phunk bo to co teraz ludzie okreslaja jako streetwear to bardziej casual
  • Odpowiedz