Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tfwbf #niebieskipasek

Mirabelki widze wiele zali pod #tfwnobf wiec ja wam opowiem jak to jest miec niebieskiego 2/10 bedac 5/10. Mamy po 25 lat, jestesmy ze soba od 6.

Moj niebieski uwaza, ze jestem 9/10. Jest o mnie bardzo zazdrosny, ciagle mu sie wydaje, ze wszyscy na nas patrza, ze ciagle mnie o cos zaczepiaja. Raz sie z kims pobil bo ktos spytal mnie o godzine.
Raz jakis turysta robil zdjecie jakiemus budynkowi. Weszlam w kadr, to malo go nie pobil(ubzdural sobie, ze robi mi zdjecia).

Chodzimy do klubu gdzie dziewczyny maja wstep za darmo, a mu sie wydaje, ze to dlatego, ze jestem taka ladna.

Ostatnio jak bylam na weselu ubrudzilam sie jedzac ciasto, to opowiadal znajamym jakie to rozowepaski nie sa o mnie zazdrosne i ze jakas ubrudzila mnie specjalnie tortem.

Pobil sie raz z jakims gosciem bo klepnal mnie w tylek. Okazalo sie, ze mialam taka sama sukienke i podobna sylwetke jak jego dziewczyna. Oczywiscie on przez pol roku opowiadal znajomym, ze nie mozemy pojsc normalnie na dyskoteke bo zaraz kazdy mnie zaczepia.

Jest zazdrosny o kazdego klienta. Na przyklad raz widzial, jak ktos w moim sklepie kupowal bombonierke, trzymajac w reku kwiaty dla swojej dziewczyny. Chcial sie z nim bic, bo sobie ubzdural, ze to dla mnie.

A i na koniec...
Od szesciu lat mi nie wierzy, ze widzialam jak kibole z przeciwnego klubu pomalowali mu sprayem samochod, bo zostawil na siedzeniu szalik z barwami swojego klubu. Dalej upiera sie, ze to byl jakis facet, ktoremu sie podobam.

#pasta #pdk
http://www.wykop.pl/wpis/14072423/zwiazki-tfwgf-rozowypasek-mirki-widze-wiele-zali-p/
  • 8
@bezoka: Jak jesteś bardzo ładna to napewno ma dużo racji, ale wy to lubicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wam to nie przeszkadza, że ślinią się na wasz widok. Dostajecie wzamian upragnioną atencję, a potem mówicie chłopakowi, że ma urojenia hahah Dobrze wiem jak same szczujecie pupą gdy chlopak nie widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)