Wpis z mikrobloga

@Primusek: no, bo nie powiedzieli prawdy. Skoro wczoraj utrzymywali, ze rzucil "Ty pisowska #!$%@?" do dziennikarki, a wychodzi na to, ze rzucil to sobie na odchodne nie kierujac bezposrednio do nikogo, to jest to roznica. Inny wydzwiek, kiedy facet mowi do kobiety "Ty #!$%@?", a inny "wy #!$%@?" do calej stacji.
@Primusek: na chwile obecna, nie ma wiecej informacji.

roznica jest spora. Ja rozpatruje sprawe logiczne, zerojedynkowo. Ostatnie zdanie uznaje za prawdziwe - moze Republika to ma nagrane gdzies i bedzie chciala odbic pileczke, ale na chwile obecna tego nie robia.

Zakladam wiec, ze wersja prawdziwa jest "PiSowskie #!$%@?", a nie "Ty PiSowska #!$%@?". Wiec Republika sklamala, zeby sobie podbic ogladalnosc dorzucajac tani chwyt w postaci "BEZ MONTAZU!!!111oneone" - ktory sugerowal, ze
A skąd Ty masz taką pewność, że to oni kłamią a nie Kukiz?


@Primusek: jest coś takiego jak wiarygodność. Jeśli chodzi o republikę i inne pisowskie media to oni wiele z nią wspólnego nie mają. Kukiz też ma swoje za uszami ale to nie ta skala.
@Primusek: no tego nie podawali tak glosno, jak zachety do ogladania.

Nie wazne, tak czy siak obecna sytuacja jest taka, ze powiedzial "PiSowskie #!$%@?" co nie jest = "Ty PiSowska #!$%@?".

Ja go tu nie chce bronic, po prostu staram sie patrzec na to co podawaly wczoraj rozne media. Imo dal ciala, szczegolnie dlatego, ze jakas dziennikarzyna byla w stanie go wyprowadzic z rownowagi i to jest jego najgorsze przewinienie.
@PatologiiZew: @000loki: Ja po prostu nie rozumiem dlaczego piszecie, że TVRp mogła zmanipulować z "Wy PiSowkie #!$%@?" na "ty pisowska #!$%@?", ale już od razu odrzucacie, że Kukiz też mógł to zrobić no bo "wy #!$%@?" od "ty #!$%@?" już ma inną siłę rażenia i nie jest już tak kompromitujące.
@Primusek: mogl, zobaczymy jaka bedzie ich odpowiedz. Jednak znam TV Republike i to szmatlawce sa takze, wcale bym sie nie zdziwil, gdyby wlasnie zmanipulowali. I nie "wy pisowskie #!$%@?" tylko "pisowskie #!$%@?". Badzmy precyzyjni ;>
@Primusek: moze tak byc, gdzie w ogole jest jego wypowiedz?

wyszlo na to, ze szedl nabuzowany rzucil sobie pod nosem "pisowskie #!$%@?" a republika zrobila z tego HURR DURR WYZYWA DZIENNIKARKE OD #!$%@? NA ODCHODNE ;>