Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@vuvkid 2-3 lata. Zaczynałem od rżnięcia jakiś losowych projektów dodawania bębnów i wypuszczania tego jako moje kawałki jak miałem 14 lat :D. Ale tak na serio zacząłem właśnie te trzy lata temu od dubstepu. Paczka jakiś royality-free sampli i po omacku próbować co się da z tym zrobić. Powiem szczerze że 80-90% to kwestia pomysłu, a ten początek jest najgorszy żeby się przełamać, i przekonać bo FL rzeczywiście wygląda na początek
  • Odpowiedz
@ludi889: a to spoko, ja akurat jestem kinestetykiem, więc jak sam nie spróbuję rozkminić to nie ogarnę jak mi ktoś powie. Klej bity koleszko a tym czasem jaranko tą kawaliną:
vuvkid - @ludi889: a to spoko, ja akurat jestem kinestetykiem, więc jak sam nie sprób...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vuvkid jak tylko usłyszałem ten sampel z chórkami to wiedziałem że muszę coś wokół niego dobudować. Samo jaranie się orchestralem przeszło od "Angels Among Demons" Instrumental Core'a. Odkąd to usłyszałem strasznie się zajarałem takim epickim klimatem. Powiem szczerze że póki co obecnie najbardziej podobają mi się dwa. Death Trap który jest na kanale i jeszcze jeden bardziej skit, który wrzucę jutro. Lepiej się czuje koło 140 ze starych przyzwyczajeń :D. Ale
  • Odpowiedz
@ludi889: no taki mocno podniosły słuchaj, ja za takimi ostatnio nie przepadam. Kiedyś to wiadomka - jaranko mocno, bo to takie k---a daje siły itd. a teraz muzyka to tylko dla zabawy, rozwijaj się bo technicznie jest wporzo przynajmniej tak mi się wydaje
  • Odpowiedz