Wpis z mikrobloga

@ThatRatGuy: myślałem o tym, ale oglądalność jest wysoka tylko w przypadku wulgarów, minecrafta i żenujących żartów. w pozostałych przypadkach wkład w produkcję odcinka byłby dla mnie za duży, a rzucać roboty dla YT nie myślę. może 10 lat temu miało by to dla mnie sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ThatRatGuy: ja wrzuciłem film Polańskiego jak na konferencji w czasie Euro 2013 powiedział "musimy #!$%@?ć". Zgrałem to z playera wp czy jakiejś innej strony przy użyciu hypercama. Wyszedłem potem na piwo ze znajomymi. Wróciłem po 4h, film został usunięty, ja dostałem ostrzeżenia za naruszenia praw autorskich, ale w tak krótkim czasie i tak nazbierał około 15k wyświetleń, 100 łapek i 40 komentarzy. Tak skończyłem swoja karierę na YT.
  • Odpowiedz
@ThatRatGuy: jak sie youtube zaczynał, powrzucałem transowe teledyski ściągniete z emule, te których jeszcze na yt nie było. Po 2 latach dostałem serie maili i wszystkie mi sukcesywnie usuwali ale konta nie zablokowali. Dziś wszystkie te teledyski wiszą na prywatnych kontach z milionami wyświetleń
  • Odpowiedz