Wpis z mikrobloga

@NieUsune: Skąd wziąłeś informacje, że brat jest pełnoletni? Tak tylko pytam, chyba, że zakładasz z góry. Nawet w takim przypadku, powtarzam: pochwalam samo zainteresowanie i działanie, a nie sposób.
  • Odpowiedz
@Erowid: Powiem najkrócej jak się da: na pewno masz większą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, ale mnie zażywanie takich substancji niepokoi - dlaczego? Bo widziałam sama po sobie, co się dzieje z moim organizmem, kiedy wezmę coś "na luz". Nikogo nie szkaluję z powodu wciągania amfetaminy, chodzenia w dresach bądź sandałach, czy picia wódki - każdy robi ze swoim życiem co chce, tylko przykro mi czasem, jak patrzę na
  • Odpowiedz
@Erowid: Znam hyperreal ;-) Źle mnie zrozumiałeś, a raczej źle się wyraziłam - chodziło mi o to, że do sytuacji przytaczanych w poprzednich komentarzach (groźby nachodzenia, jakieś gangsterskie porachunki i cholera wie co jeszcze) dochodzi zazwyczaj, gdy za używki biorą się głupcy, bez znajomości substancji, jej wpływu i własnej samokontroli oraz znajomości własnego organizmu. Zresztą - to, czy akceptujesz używki i dostrzegasz ich niesamowity wpływ na swój samorozwój to
  • Odpowiedz