Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie. Czym najlepiej i w miarę elegancko można podeprzeć kartę graficzną w komputerze? Niestety trochę się wykrzywia pod własnym cięzarem i boję się, że może to uszkodzić kartę bądź port na płycie głównej. Chiciałbym też zastosować rozwiązanie które będzie spójne z resztą komputera i nie będzie wpływało na jego wygląd. #informatyka #komputery #overclocking
Ramiro - Mireczki, mam pytanie. Czym najlepiej i w miarę elegancko można podeprzeć ka...

źródło: comment_5gHwke3QRbNppBRQiWvLRO4GvtGo8ole.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Ramiro: spróbuj położyć komputer tak jak już @galano: powiedział. Jeżeli rzeczywiście się jej nie da położyć to spróbuj lego albo czymś co po prostu nie przewodzi prądu. Da się nawet specjalne podstawki pod karty graficzne kupić właśnie do takich problemów jak ty masz. Miałem podobny problem i PRAWDOPODOBNIE przez taką samą sytuację uszkodziło mi się gniazdo od karty graficznej (dopiero później do tego doszedłem), wymieniałem karty graficzne 4 razy ponieważ
  • Odpowiedz
@Ramiro: Kiedy producent uzna że rzeczywiście karta ma zbyt ciężkie chłodzenie, to stosuje backplate... imo wystarczy ją kompetentnie zamontować. #!$%@?ć śledzia do obudowy jak należy i po ptokach
  • Odpowiedz