Wpis z mikrobloga

Wesele, ginie dziecko zastrzelone przez jakiegoś idiotę. Co na to wykop?

Lubie to

+54 -49

jednego terrorystę mniej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

+148 -37

no on mi wyglądał na niedoszłego terrorystę.. jak myślicie?

+21 -8

Jednego mniej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

+19 -13
I tak dalej. Nowy poziom #!$%@? osiągnięty. Gratulację!
http://www.wykop.pl/link/2711919/przyjdz-na-wesele-zostan-na-pogrzebie/
#neuropa
  • 41
Dlatego należy mu się śmierć xD Koleś, to jest dziecko, dzieci z natury są głupie.


@Keffiro: czy napisałem, że należy mu się śmierć? nie. więc wyp;ierdalaj ode mnie i nie wkładaj mi tych słów w usta.
@Yahoo_: No serio, jedź mu współczuj. Całe to społeczeństwo jest #!$%@? i prowadzi do samozagłady. Ja rozumiem, że dziecko, ale z tego dzieciaka wyrósłby taki sam idiota jak cała reszta. Żeby go uratować to trzeba by było go od tych idiotów odizolować zaraz po porodzie.
@Yahoo_: rob to co normalny czlowiek robil, gdy zajrzal w tamten wątek. to byla idealna lista ludzi, z ktorymi czlowiek na poziomie nie ma o czym rozmawiac. spokojnie takich sie wrzuca na czarną liste i z dnia na dzien na wykopie robi sie piekniej
@Keffiro: jak pojde w nocy w newralgiczne osiedla krakowa w nocy i bede darl morde '#!$%@? WISLE/CRACOVIE/HUTNIK' i dostane po ryju to bede glupi czy to nie moja wina ze dostalem #!$%@? i moje zachowanie bylo w porzadku i nie mialo nic wspolnego z uszczerbkiem na zdrowiu?
@wyindywidualizowanyentuzjasta: @Yahoo_: Nie rozumiem, jakich spodziewaliście się komentarzy? Przecież widać, że idiota, wiadomo że za taki poziom debilizmu powinien dostać najwyższy wymiar kary. Każdy to rozumie, co tu komentować? Nie wiem jaki komentarz 'na poziomie' można mieć do takiego filmiku, serio.

A skoro odpadają poważne komentarze, to przebijają się te obraźliwe/prześmiewcze. Jeżeli jesteście tacy delikatni to nie czytajcie komentarzy pod takimi wykopami, albo jak @konradk od razu na czarnoliste.
@cadcadcad: Będzie miało, bo to jest prowokowanie – ewidentnie szukasz wtedy zaczepki. A ubieranie w sposób atrakcyjny nigdy nie ma na celu prowokowania do gwałtu. Przykro mi, że nie widzisz różnicy.

Mówienie, że kobieta nie może czegoś robić, a gdy to zrobi, częściowe obwinianie jej z tego powodu za gwałt, jest czymś okropnym.
@Yahoo_: Nie wiem czy widzicie, ale robicie to samo co te łebki z przytoczonych komentarzy. Co prawda w tym wypadku jest to mniej "nie na miejscu" ale jednak. Generalizujecie. Wrzucacie wszystkich do jednego wora. Tu nie chodzi o to, czy ktoś jest prawakiem czy lewakiem. To wszystko zależy od jednostki i w tym kontekście trzeba to rozpatrywać. Normalny człowiek nie cieszy się ze śmierci żadnego dziecka. Nie cieszy się ze śmierci
@Unstoppable: W którym miejscu wspomniałem cokolwiek o prawakach? Zresztą ja prawaków rozpatruje jako ten najgorszy sort ludzi o "prawicowych" poglądach. Nie każdy kto jest za Korwinem jest z miejsca prawkiem.