Wpis z mikrobloga

@SimShady: nie doradzę ci na chwilę obecną. Dopiero co rano przyszedł. Zamierzam go poużywać przez chwile jako główny, bo mój S4 już umiera, i wtedy bede wiedział czy zostaje czy do ludzi go podam. Dla mnie (szczegolnie teraz) duzym plusem jest dual sim ale to tez mozna skopać. Nie wiem czy USB-C nie bedzie wkurzalo (nie chce byc early adopter). Moze ten ichni android do bani bedzi, etc, etc. Zobaczymy
@WebnetMobile: oxygen to bieda totalna powstała po zakończeniu romansu z cyanogenmodem, póki co zwykły czysty android z jednym czy dwoma dodanymi bajerami, może z czasem się rozrośnie do czegoś fajnego. Ale nie ma co płakać, oneplus customromami stoi :>
@Gryzzli: apple bezskutecznie walczy z JB, widac ze telefonu z jb nie miales w rekach. Iphonea nie kupuje sie dla sprzetu tylko dla softu. Dzieciaczki, ktore kleja buty dla nike robia to bardzo dobrze, każda para jaką kupiłem wytrzymywała bardzo długo.

@WebnetMobile: Jakos nie lubie? Odpuszcze sobie czytanie twoich "testów" bo nic ciekawego nie masz do powiedzenia