Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj przypadkiem na grillu pośród nieznajomych, na którym była jedna dziewczyna pracująca w przedszkolu. Opowiedziała że jedna 3-letnia dziewczynka jest wegetarianką a jak się tej małej spytali o powód to powiedziała że "mamusia jej pokazała skąd się bierze mięsko".


#wegetarianizm #wegeterror #patologia
  • 49
  • Odpowiedz
w szkołach podaje się za przeproszeniem gówno w postaci cukru i najtańszego mięsa, nikt tam owoców i warzyw nie widział


@bloodcrawler: kiedy byles ostatni raz na jakiejs stolowce w szkole? Ewentualnie, skad czerpiesz swoja wiedze?
Bo nawet sklepiki szkolne ostatnio zweryfikowaly swoja oferte, przygotowujac sie pod ustawe o zakazie sprzedawania crapu w szkolach.
  • Odpowiedz
@Ginden: Ale musisz wziąć poprawkę na wykopowe podwójne standardy.

Tutaj pokazanie dziecku filmów z rzeźni to niszczenie mu psychiki i wegeterror.
Natomiast w przypadku dzieci oglądających ubój na wsi to wręcz hartowanie, oswajanie z prawdziwym życiem, wychowywanie na samca alfa a nie rurkowca itp.
  • Odpowiedz
@chixi: mój syn tez z pół roku temu widział jak mąż skubie i patroszy kaczkę. Zupełnie go ten widok nie zainteresował i nie miał problemu by tę kaczkę potem zjeść :)
  • Odpowiedz
@magyarka: no to może chociaż warunki życia miała w miarę godne. dla mnie to jest nadzwyczajne żeby samemu zabić zwierzę akurat bo ja bym tego nigdy nie zrobiła
  • Odpowiedz