Wpis z mikrobloga

Umarł król niech żyje król! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fortis 3 właśnie miał swoją premierę. Chłodzenie dostępne w sklepach od 10.09.2015. Sugerowana cena detaliczna, to 149 (w sklepach pewnie będzie z 10 zł taniej). W załączeniu szybka prezentacja chłodzenia.

#komputery #it #silentiumpc
SilentiumPC - Umarł król niech żyje król! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fortis 3 właśnie miał swoją pre...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SilentiumPC: Macie jakiś wentylator którym można by skutecznie zastąpić ten dodawany do Gladiusa 800 z przodu?
Coś co nie będzie głośne, a przetłoczy więcej powietrza?
  • Odpowiedz
@SilentiumPC: Tanie, dobre, polskie. Dawno temu kupiłem sobie Fortis HE1225, bo przez niezdarność udało mi się zepsuć radiator intela. Od tego czasu nie mogę zamknąć obudowy bo rypnąłem się w obliczeniach o 4 milimetry. A boczna ściana radiatora jest dosłownie na styk z zasilaczem. Jak tak na to spojrzę to i tak bardzo się cieszę, że jakoś go upchałem, faktycznie okazja żeby wszystko wyciągnąć, przeczyścić, wychuchać... Ale niechicałbym tego znowu
  • Odpowiedz
@SilentiumPC: własnie po zdjęciach i benchmarkach itp. Niby widać, że zwykła kość wchodzi bez problemu - na pewno ? Bo dzisiaj tak się napaliłem w pracy na kupno już tego chłodzenia, a nie doczytałem, że to dopiero 10 września...
A w proline, gdy pojechałem - NIE MA I NIE WIEMY KIEDY BĘDZIE...
Grandis, czy fortis 3 ?
  • Odpowiedz