Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
mój dobry kumpel otwiera nowy biznes i namówiłem go, żeby z tej okazji zrobił dość nietypowe #rozdajo :)

Otóż szczęśliwiec, który kliknie plusa i zostanie wylosowany przez mirkorandom, otrzyma możliwość godzinnego przelotu w symulatorze lotniczym Boeinga 737. Kabina jest wierną kopią rzeczywistej, to żadne plastikowe dźwigienki z Kaczora Donalda, tylko prawdziwe oprzyrządowanie z samolotu. Innymi słowy - można nauczyć się pilotować Boeinga ;)

Dokładniejsze informacje na stronie http://www.gearup.aero/

Symulator stoi w POZNANIU. Termin przelotu do ustalenia. Zwycięski Mirek/Mirabela może lecieć sam, zabrać swojego różowego/niebieskiego i podzielić się z nim czasem po połowie, albo w ogóle komuś sprezentować przelot. Losowanie jutro (21.08) o 20:00.

Ustaliłem z kumplem, że ewentualnie przy dużym zainteresowaniu co 2000 plusów wygrywa jedna osoba więcej.

#lotnictwo #samoloty #symulatory #poznan #zadarmo

artem91 - Cześć Mirki,
mój dobry kumpel otwiera nowy biznes i namówiłem go, żeby z t...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem91: jezuu wubierz mnie błagam! zawsze chciałam być pilotem, a jak lecę samolotem to przy starcie i lądowaniu mam o----m i jak głupia wpatruję się w kabinę pilotów i wyobrażam sobie że tam siedzę, a jak przechodzą gdzieś na lotnisku to wyglądają jak bogowie, w białych koszulach, eleganckich marynarkach, ciemnych okularach i tym spojrzeniem boga....

  • Odpowiedz
@artem91:
2.6. Korzystanie z Symulatora Lotów pod wpływem alkoholu lub środków odurzających jest zabronione, przy czym Obsługa nie ma obowiązku kontrolowania stanu trzeźwości osób korzystających z Symulatora Lotów.

2.7. W przypadku spowodowania uszkodzeń uniemożliwiających dalsze korzystanie z Symulatora Lotów, sprawca ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą wobec Sprzedawcy.

2.8. W przypadku gdy osoba korzystająca z Symulatora Lotów zachowuje się w sposób niezgodny z normami społecznymi i obyczajowymi lub niezgodnie z obowiązującym prawem oraz Regulaminem lub zagraża bezpieczeństwu osób trzecich, Obsługa ma prawo wyprosić ją z lokalu bez zwrotu pieniędzy za
  • Odpowiedz
@artem91: mam pytanie, a czy istnieje możliwość się nauczenia procedur etc, żeby nie być jehowym i wystartować w miarę jak czlowiek? :) bo k---a zabawa jak ta lala :)
  • Odpowiedz
@Arhus: no obsługa na pewno pokaże co i jak się tam robi, oczywiście w skróconej wersji, bo profesjonalnym pilotem w ciągu godziny nie zostaniesz ;) Jak ja leciałem na wersji "garażowej" jakieś pół roku temu, to kumpel dał mi checklistę i odhaczaliśmy po kolei, czy wszystko działa, czy jesteśmy gotowi do startu. Fajna zabawa. Tylko po wyjściu nie można złapać pionu przez parę minut.
  • Odpowiedz