Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
mój dobry kumpel otwiera nowy biznes i namówiłem go, żeby z tej okazji zrobił dość nietypowe #rozdajo :)

Otóż szczęśliwiec, który kliknie plusa i zostanie wylosowany przez mirkorandom, otrzyma możliwość godzinnego przelotu w symulatorze lotniczym Boeinga 737. Kabina jest wierną kopią rzeczywistej, to żadne plastikowe dźwigienki z Kaczora Donalda, tylko prawdziwe oprzyrządowanie z samolotu. Innymi słowy - można nauczyć się pilotować Boeinga ;)

Dokładniejsze informacje na stronie http://www.gearup.aero/

Symulator stoi w POZNANIU. Termin przelotu do ustalenia. Zwycięski Mirek/Mirabela może lecieć sam, zabrać swojego różowego/niebieskiego i podzielić się z nim czasem po połowie, albo w ogóle komuś sprezentować przelot. Losowanie jutro (21.08) o 20:00.

Ustaliłem z kumplem, że ewentualnie przy dużym zainteresowaniu co 2000 plusów wygrywa jedna osoba więcej.

#lotnictwo #samoloty #symulatory #poznan #zadarmo

artem91 - Cześć Mirki,
mój dobry kumpel otwiera nowy biznes i namówiłem go, żeby z t...
  • 79
  • Odpowiedz
@artem91: Nie ma już tego sima w Gdańsku? Pytam, bo piszecie że jedyny, a kojarzę że były już jakieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie powodzenia w interesie i udanego lotu dla wykopka, który wygra.
  • Odpowiedz
@artem91: 737 NG, najs. Latałem tym w fsx ( samolot 737-800NGX od PMDG - bardzo dobrze odwzorowany),
kiedyś umiałem całe procedury od cold&dark, do wylądowania + vatsim, ale bardzo dawno nie latałem, więc pozapominałem :D
  • Odpowiedz
@MirkoStats: cytat z kumpla: "mamy polskie lotniska i to tak zajebiście odwzorowane, że na Okęciu widać jak windy jeżdżą w środku terminala" xD Podobno jakaś polska firma specjalnie dla nich robi scenerię.
  • Odpowiedz