Wpis z mikrobloga

Zauważyłem pewną rzecz na przykładzie dzisiejszego poranka.
Otóż oglądałem dziś poranek w reżymowej telewizji TVN24 w wykonaniu P.Kuźniara. Jak wszystkim doskonale wiadomo P.Jaro cieszy się specyficzną popularnością na wypoku. Określeń w jego kierunku pada wiele, od cebuli po sprzedawczyka i medialnego klałna na usługach PO. To pierwsze pominę a skupię się na tym ostatnim.

Dziś do studia zaproszono rzecznika rządu niejakiego Cezarego Tomczyka. Coż, wydawać by się mogło że na wizji będzie sielanka i pełna symbioza, bo przecież mirki twierdzą że Kuźniar jest tylko od rządu chwalenia. A tu zonk. Redaktor Kuźniar zaczął masakrować rzecznika wręxz stając w obronie PiSu.
Luźny cytat:
Rzecz. Boimy się że premier Szydło będzie kierowana przez prezesa z tylnego fotela.
Red. Ale to samo można powiedzieć o premier Kopacz że steruje nią telefonicznie Tusk z Brukseli
Rzecz. Yyyy

Rzecz. Premier Kopacz uważa że wyjazdy terenowe to świetny sposób na dialog ze społeczeństwem i dotarcie do ich problemów
Red. To wy dopiero po 8 latach zauważyliście że z ludzimi trzeba rozmawiać?
Rzecz. Yyyy

I tak orał sobie redaktor pana rzecznika, a to kosztach wyjazdów, a to referendum ktore i tak nie bedzie miało wymaganej frekwencji. A na wypoku dupa cicho. Ani słówka, za to jego cytat z rozmowy która była 10 minut wcześniej o edukacji dzieci już lata po wypoku jako kwintesencja lewactwa. Czyżby oranie rzecznika nie pasowało do skrupulatnie budowanego wizerunku Kuźniaracwela? Bo po tym ci dziś usłyszałem mam wrażenie że red.Kuźniar jest bardziej obiektywny niż warczący na niego wykop.

#tvn24 #kuzniar #4konserwy #neuropa #nipopularnaopinia #takbylo #propagandanienawisci
  • 50
@DawajMario: nie zawiłe teorie spiskowe tylko PR - tym się właśnie zajmują specjaliści od tego. Przecież Peło wie, że przegrali na całej linii, kto ma na nich zagłosować ten i tak zagłosuje (bo "partycypuje"), wróci Półtusk i będzie naprawianie partii, a jeszcze pewniej - powstanie jakaś nowa. Za parę lat, po #!$%@? rządach Pisklaów, ludzie znowu wybiorą Peło.