Wpis z mikrobloga

@Whookie: Mam tam konto od ponad 4 lat, polecam! A negatywne opinie w necie wystawiają inne banki, bo po co dać zarobić Polakowi, jak można wesprzeć Niemca ;d
Zakładaj spokojnie, nigdy nie miałem problemów z bankiem ani systemem online. Infolinia bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@Whookie: Bank jak bank. Ma gwarancje BGFu i często zdarzają się lokaty na dość wysoki procent. Co prawda to bank głównie dla firm, ale jako osoba indywidualna nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@jkbck: Głownie negatywne w stylu; OSZUŚCI, Złodzieje itp. Pozostałe Banki np. ING, BGŻ, również mają podobne opinie, więc szukam porady.
  • Odpowiedz
  • 1
@Whookie: A czy są jakieś merytoryczne opinie, czy tylko takie puste hasła? Używałem konta osobistego w IB prawie 2 lata i nigdy nie miałem żadnych obiekcji.
  • Odpowiedz
@jkbck: Pod względem ilość negatywnych komentarzy oraz ich charakteru (np. czepianie się ubezpieczenia itp.) to raczej puste. Potrzebuję informacji o banku, bo otwieram firmę i potrzebuję kolejnego źródła finansowania (kickstarter to nie wszystko), a na pierwszy rzut oka, ich oferta jest zbyt atrakcyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spoko, że konto osobiste jest w porządku. Dzięki za info.
  • Odpowiedz