Wpis z mikrobloga

Nie ma końca saga pt. "Jak nasze państwo wyżej stawia sobie interes banków ponad los zwykłych obywateli". Wg najnowszego pomysłu rządu Ewy Kopacz kredytobiorcy mieliby podzielić się kosztami przewalutowania kredytów PO POŁOWIE!!! Co prawda przez Sejm przeszła wersja dzieląca koszty w proporcji bank-kredytobiorca 9/1 - ale jak twierdzą senatorowie PO, Senat przeforsuje poprawkę znoszącą ten sprawiedliwy moralnie podział kosztów. A co wy sądzicie o obecnej, probankowej polityce rządu? Czekamy na wasze opinie.

#tvniezaleznych #neuropa #4konserwy #polityka #finanse #banki #gospodarka
Pobierz TV-Niezaleznych - Nie ma końca saga pt. "Jak nasze państwo wyżej stawia sobie interes...
źródło: comment_ZSWymPoozRy92OfIdZXq2ipsAoYhR0U4.jpg
  • 15
@ciepol: Zgadzamy się z tą opinią, ale należy zauważyć, że takie oferty zostały celowo podsunięte klientom i wypychane na rynek w momencie, gdy CHF miał bardzo niski kurs. Wniosek nasuwa się sam.

@Ripper: Ale te zachodnie banki mogą to zrównoważyć swoimi przychodami z rynków zachodnich.
Zgadzamy się z tą opinią, ale należy zauważyć, że takie oferty zostały celowo podsunięte klientom i wypychane na rynek w momencie, gdy CHF miał bardzo niski kurs. Wniosek nasuwa się sam.


@TV-Niezaleznych: Co za brednie. Równie dobrze mogę powiedzieć, że bank podsunął mi giełdową spółkę wartą zainwestowania, po zainwestowaniu straciłem połowę pieniędzy, a teraz żądam pokrycia różnicy. Jest coś takiego jak ryzyko, w tym przypadku walutowe. Ludzie są wolni, sami decydują