Wpis z mikrobloga

@DajMinusTemuNaDole: Taka mała ciekawostka bo nie każdy wie. Dawno Dawno temu Grzegorz Skawiński (Kombi) miał propozycję od samego Ozzego Osbourne z Black Sabbath gry w tym zespole. Niestety Skawiński nie przyjął propozycji z powodów osobistych. a to piosenka Pawła Mąciwody grającego w swoim czasie w Scorpionsach:
xxguru85xx - @DajMinusTemuNaDole: Taka mała ciekawostka bo nie każdy wie. Dawno Dawno...
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: pewnie przez jego Kombi :) Ale Grzegorz Skawiński jest jednym z najlepszych gitarzystów w Polsce. Jednym z najlepszych projektów Skawińskiego jak dla mnie jest Skawalker z pierwszej połowy lat 90. (Miło tak z kimś pogadać o muzyce, kogo nie zanudzam chyba)
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: oj słuchało się słuchało - nawet wracam do rapu czasami z tym, że zatrzymałem się ładnych parę lat temu :) Pierwsza płytą jaką miałem jeśli dobrze pamiętam to była kompilacja Radio ewenement 5g fm. wtedy było ciężko w ogóle o cd i jak dziś pamiętam byli ludzie którzy za grube złoto sciągali i sprzedawali co się chciało
  • Odpowiedz