Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś czemu #4konserwy traktują dwójkę świadomych dorosłych osób nie robiących niczego złego innym na równi z pedofilami, nekrofilami czy zoofilami lub terrorystami? Bo jak przeglądam główną to naprawdę boję się, że ktokolwiek odstający od białego hetereseksualnego seby-katolika będzie szykanowany przez społeczeństwo w Wolnej Polsce (xD)
#neuropa #katotaliban
  • 10
  • Odpowiedz
@ja_tu_tylko_na_chwile: Organizowałem parę zlotów, byłem na wielu innych, od oficjalnych poznańskich, warszawskich, po nieoficjalne grille, ogniska, woodstockowe zloty i motocyklowe wypady. Zawsze spotykałem pozytywnych ludzi, często ostro zakręconych i rozrywkowych. Wyjdź z zakrystii, tam też jest świat.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Sam byłem na kilku piwach (może nawet wpadnę na jutrzejsze w Warszawie) i nie mogę nic złego powiedzieć, bo spotkałem tam wiele fajnych osób. A z częścią z nich utrzymywałem kontakt i później, poza wykopem. Jednak jeśli chodzi o przypisywanie którejś z grup stulejarstwa i siedzenia w piwnicy, to lewica na wykopie ma pod tym względem większe doświadczenie. Zazwyczaj im bardziej agresywny, tym bardziej sfrustrowany i zdołowany.
  • Odpowiedz